Tootekood
6411501110305

Aiakäärid Fiskars 18cm

Hinda ja kommenteeri
Lisaks kääride kasutamisele köögis saab neid edukalt rakendada ka aianduses. Loe edasi
Laost otsas
22,68 € / tk 25,20 € / tk
Säästad 2,52 € (-10%)
Lisaks kääride kasutamisele köögis saab neid edukalt rakendada ka aianduses. Käärid on suurepärased abilised erinevatel lõikamistel ja pügamistel. Väikesed ja täpsed tööd saavad edukalt tehtud aiakääridega. Omadused: - Lillede ja taimede lõikamiseks - Sakilise äärega terad
 1. Mai toimetused

  Mai toimetused

  Mai on aedniku jaoks üks põnevamaid kuid. Nimekiri on nii pikk, et silme ees läheb kirjuks. Ülesanded tuleb kiiremini juurde, kui neid maha jõuad kriipsutada. Sellegipoolest toob lehekuu küllaga ootusärvust. Igakord, kui sead sammud aeda on mõni uus värske õis pead tõstmas. Õhus sumisevad esimesed putukad ja linnud annavad oma kohalolekust märku. Pikemad õhtu ja soojemad ilmad soodustavad õues seiklemist.  Kummikud jalga, kindad kätte ning näpud mulda. 

  Loe edasi
  12.07.2019
 2. Juuni toimetused

  Juuni toimetused

  Soe suvekuu on käes ja kiire õitsemise aeg hakkab tasapisi jõudma oma tippaega. Kui sa tunned, et naabriaed paistab ikkagi pisut värvilisem ja ilusam siis lihtsaim viis on Decora taimehoovist soetada endale kaunid suveistikud. Õitsvad üheaastased lilled on hästi väetatud ning tulemuseks kenasti hargnenud õitsev taim, kes ootab aeda istutamist. Sul jääb vaid ette valmistada pinnas ja kasta taime enne potist eemaldamist. Istudades jälgi vahekaugust, selle leiad etiketilt ja ära unusta kasta.

  Loe edasi
  12.07.2019
 3. Ehita taimedele oma kodu

  Ehita taimedele oma kodu

  Kasvuhoone avab tee taimedeni, mille kasvatamist Eesti heitlik kliima ei soodusta. Lisaks maitsvatele köögiviljadele võid sinna sisse seada oluliselt nõudlikumad isendid nagu viinamarjad või arbuusid. Nagu kõik pikaajalised investeeringud nõuab seegi ost pikemat järelemõtlemist ja planeerimist. Kasvuhooneid on erinevate konstruktsioonide, suuruste ja lisadega. Püüa leida just selline, mis sobitub sinu aia iseloomuga, pakub piisavalt mugavust ning head elupaika taimedele.

  Loe edasi
  11.05.2020
 4. Tomat – mahlane amps koduaiast

  Tomat – mahlane amps koduaiast

  Tomatid on hea proovikivi just alustanud aednikele ning kindel valik juba kogenud rohenäppudel. Heitlikud ilmaolud võivad saagi suurust ja kvaliteeti oluliselt mõjutada. Õigete kasvatusnippide abil päästad saagi ka kehval suvel. Tomatid jumaldavad kasvuhoone troopilisi temperatuure. Pea meeles, et liigniiske keskkond on soodne koht haigustekitajatele.

  Loe edasi
  07.07.2020
Kirjuta oma arvustus
Hinda ja kommenteeri
Aiakäärid Fiskars 18cm