Tootekood
6433000159050

Kergkruus Kekkilä 5L

Hinda ja kommenteeri
Kergkruus Kekkilä 5L 6433000159050 Loe edasi
Laost otsas
3,10 € / tk
0,62 € = L

Decora konto

Kõik ostud ühel arvel

Kiire ja mugav vormistamine

Puuduvad peidetud tasud

 

 ✓ Korduvalt kasutatav. Esimese ostu sooritamiseks pead sõlmima vaid krediidilepingu. Edasi tarbi oma äranägemise järgi krediidilimiidi piires.

✓ Kõik lepingud ühe arve peal. Ära muretse! Sa ei pea maksma iga kuu mitut erinevat arvet, sest kõik ostud on mugavalt lisatud ühele arvele.

✓ Kiire, lihtne ja turvaline. Uued ostud on vaid kliki kaugusel! Uute ostude puhul piisab, kui valid makseviisiks krediidilimiidi. Ära raiska aega pikkadele taotlustele ja lepingutele. 

✓ Puudub ostusumma piirang. Saad osta ka kõige väiksemaid tooteid (kruvist uue kaminani). Erinevalt tavalisest järelmaksust puudub Decora krediidilimiidil minimaalse ostusumma piirang.

Kui sa kontot makseviisina ei kasuta, siis ei teki mingeid kulusid.

 

Decora konto tingimused 

✓ Maksimaalne limiidi summa sõltub eraisiku krediidivõimest

✓ Lepingu sõlmimiseks peab olema vähemalt 18 aastane, Eesti Vabariigi kodanik või kehtiva elamisloaga isik, kellel on püsiv sissetulek ja puuduvad maksehäired.

✓ Intressimäär alates 14,9% arvestatakse aastapõhiselt ja kasutuses olevalt summalt

✓ Lepingutasu 0 eurot

✓ Igakuine makse 5% kasutusel olevast limiidist, kuid mitte vähem kui 3 eurot

Decora kontot pakub TF BANK AB (PUBL.) EESTI FILIAAL

Iga laen on finantskohustus. Kaalu oma otsust hoolikalt. Tutvu laenulepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 31,05% järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 2 000€, lepingu periood 27 kuud, fikseeritud intressimäär 15,56% laenusummalt aastas, krediidisumma 2 000€, maksete kogusumma 2 700€ ja tagasimaksete summa 2 700€.

 .

 

Kekkilä Potikruus on heaks abiliseks taimede hooldamisel. Protikruusaga saad poti põhja saladrenaaži luua. Mõningate altkastmispottide puhul on see lausa vältimatu. Potikruusaga saab drenaaži teha ka rõdukastidesse. Suurtesse õuepottidesse tasub panna kõvasti Potikruusa. Siis on potte kergem liigutada. Drenaažile lisaks saab Potikruusa kasutada ka mulla katmiseks. Potikruusa saab kasutada ka hüdropoonikas ehk vesiviljeluses. Kasutage kastmisel toitainena Kekkilä Lilletoitainet. Kekkilä Potikruus on põletatud savist, see ei sisalda toitaineid ega lahustu vees. Pakendi suurus: 5L Kasutamine: Laotage poti põhjale 2–5 cm paksune kiht Kekkilä Potikruusa. Valage muld kruusa peale ja istutage taim. Soovitused: - toataimed - õuepotid

Kirjuta oma arvustus
Hinda ja kommenteeri
Kergkruus Kekkilä 5L