Tootekood
6411501334817

Kaevamishark Fiskars Xact L

Hinda ja kommenteeri
Selle kerge, kuid vastupidava tööriista laba on sepistatud terasest ja tugevad piid on mõeldud kõva pinnase töötlemiseks. Loe edasi
Laost otsas
52,29 € / tk 58,10 € / tk
Säästad 5,81 € (-10%)

Selle kerge, kuid vastupidava tööriista laba on sepistatud terasest ja tugevad piid on mõeldud kõva pinnase töötlemiseks. Hargi pikk vars muudab tarviku just pikematele inimestele sobivaks. Täiuslik ergonoomika, juhitavuse ja mugavuse tagab SoftGrip kate ja lükka-tõmba süsteemiga käepide.

Fiskars Xact kaevamishark on täiuslik umbrohu eemaldamiseks, mulla õhutamiseks ja kaevamiseks. Terasest sepistatud laba muudab kõvasse pinnasesse tungimise lihtsaks. Ergonoomilise disainiga tööriist on saadaval nii keskmises kui suures mõõdus. Täieliku mugavuse ja kontrolli tagab lai, lükka-tõmba süsteemiga käepide.

 • Pikkus 1200mm
 • Parim vahend tiheda mulla kobestamiseks ja kaevamiseks.
 • Lihtne liigutada rohu- ja taimekuhjasid.
 • Kasuta ka muru õhutamiseks või murust kivide eemaldamise.
 • Piid tungivad lihtsalt pinnasesse ja hõlbustavad kivide, umbrohu ja juurte eemaldamist.
 • Kasutajatele mõõdus 175-195 cm.
 1. Tomat – mahlane amps koduaiast

  Tomat – mahlane amps koduaiast

  Tomatid on hea proovikivi just alustanud aednikele ning kindel valik juba kogenud rohenäppudel. Heitlikud ilmaolud võivad saagi suurust ja kvaliteeti oluliselt mõjutada. Õigete kasvatusnippide abil päästad saagi ka kehval suvel. Tomatid jumaldavad kasvuhoone troopilisi temperatuure. Pea meeles, et liigniiske keskkond on soodne koht haigustekitajatele.

  Loe edasi
  07.07.2020
Kirjuta oma arvustus
Hinda ja kommenteeri
Kaevamishark Fiskars Xact L
Kokkusobivad kategooriad