Tootekood
4742030006725

Muld võõrasemadele Biolan 12L

Hinda ja kommenteeri
Biolani Võõrasema Muld on universaalne kasvualus võõrasemadele. Muld sisaldab heledat ja tumedat turvast ning liiva. Loe edasi
Laos
1,79 € / tk 2,60 € / tk
Säästad 0,81 € (-31%)
0,15 € = L

Biolani Võõrasema Muld on universaalne kasvualus võõrasemadele. Muld sisaldab heledat ja tumedat turvast ning liiva.


Istutamine: Varakevadel, kevadel, suvel. Soovitavalt valige päikseline või poolvarjuline kasvukoht. Istutage taimed 20 – 25 cm sügavuselt kobestatud pinnasesse. Lillekastides on soovituslik mulla sügavus vähemalt 10 – 15 cm. Võõrasemad taluvad hästi lühiajalisttemperatuuri langust kuni -5° C.


Kastmine: Varakevadel istutatud taimed vajavad vähem kastmisvedelikku ja juurduvad hästi. Maikuus või hiljem istutatud võõrasemasid tuleb rohkem kastasest maa on kuivem ja ilmad soojemad. Kohe kui muld on kuiv, peab taimi kastma.

Väetamine: Pärast istutamist võõrasemad vajavad lisaväetamist. Õitsvatele taimedele tuleb anda suurema fosfori- ja kaaliumisisaldusega väetist. Kasvatades võõrasemasid rõdukastidespottides või amplites, kasutage väetamiseks Biolani  Loodusliku Toitevedelikku(väetada 1 kord nädalas) või Biolani Looduslikku Toitepulka (kasutamine vastavalt poti suurusele).

Kirjuta oma arvustus
Hinda ja kommenteeri
Muld võõrasemadele Biolan 12L