Tootekood
4770168904095

Muld maitsetaimedele Seklos 16L

Hinda ja kommenteeri
Laost otsas
4,58 € / tk 5,80 € / tk
Säästad 1,22 € (-21%)
0,29 € = L

Kompostmuld maitsetaimedele Seklos on spetsiaalne, eriretsepti järgi orgaanilistest ja looduslikest mineraalsetest ainetest professionaalselt valmistatud kompostmuld, milles on tasakaalustatud toiteainete hulk, muld on poorne, imab hästi vett, säilitab niiskust ja ei sisalda haigustekitajaid. Tühjad ettekasvatuskassetid, turbapotid, rennid või lillepotid tuleb täita mullaga, külvata seemned või istutada ettekasvatatud köögiviljataimed, tihendada muld taimede ümber ja kasta ohtralt. Mulla kvaliteedi parandamiseks kasvuhoonetes ja peenramaal võtta mulda 2-3 L/m2, köögiviljataimede istutamiseks kasvukohale pannakse mulda 1-2L istutusauku, köögivilja lisaväetamiseks vegetatsiooniperioodil kulub mulda 0,5-2L taime kohta või 2-3L/m2, mullapinna multšimisks pannakse 2-3cm paksuse kihina.

Kompostmuld maitsetaimedele on ette nähtud maitse- ja ravimtaimede, köögiviljaseemnete idandamiseks, maitsetaimede (till, basiilik, rucola, pune, koriander, piparmünt, majoraan, rosmariin, sinep, meliss, naistenõges, suhkruleht jne) kasvatamiseks pottides, maitse- ja ravimtaimede ning köögivilja kasvatamiseks välitingimustes ja katmikaladel.

Kompostmuld maitsetaimedele on toodetud looduslikest ainetest: erinevatest turbatüüpidest, orgaanilistest ainetest ja turbakompostist, orgaanilistest väetistest, lubjajahust, liivast, savimineraalidest. Mulla koostises on kaltsiumit, magneesiumit, väävlit, rauda, mangaani, tsinki, vaske, boori ja molübdeeni. Taimed omastavad kergesti mullas sisalduvaid makro- ja mikroelemente (huumus- ja aminohapped). Köögiviljataimed juurduvad ja kasvavad kiiremini, suureneb nende elujõulisus ja viljakus, vegetatsiooniperioodil tuleb taimi vähem täiendavalt väetada.


Kirjuta oma arvustus
Hinda ja kommenteeri
Muld maitsetaimedele Seklos 16L