Tootekood
6430011065509

Desinfitseeriv vahend Biotol spray 0,5L

Hinda ja kommenteeri
Desinfitseeriv vahend Biotol spray 0,5L Loe edasi
Laos
6,50 € / tk
13,00 € = L

Decora konto

Kõik ostud ühel arvel

Kiire ja mugav vormistamine

Puuduvad peidetud tasud

 

 ✓ Korduvalt kasutatav. Esimese ostu sooritamiseks pead sõlmima vaid krediidilepingu. Edasi tarbi oma äranägemise järgi krediidilimiidi piires.

✓ Kõik lepingud ühe arve peal. Ära muretse! Sa ei pea maksma iga kuu mitut erinevat arvet, sest kõik ostud on mugavalt lisatud ühele arvele.

✓ Kiire, lihtne ja turvaline. Uued ostud on vaid kliki kaugusel! Uute ostude puhul piisab, kui valid makseviisiks krediidilimiidi. Ära raiska aega pikkadele taotlustele ja lepingutele. 

✓ Puudub ostusumma piirang. Saad osta ka kõige väiksemaid tooteid (kruvist uue kaminani). Erinevalt tavalisest järelmaksust puudub Decora krediidilimiidil minimaalse ostusumma piirang.

Kui sa kontot makseviisina ei kasuta, siis ei teki mingeid kulusid.

 

Decora konto tingimused 

✓ Maksimaalne limiidi summa sõltub eraisiku krediidivõimest

✓ Lepingu sõlmimiseks peab olema vähemalt 18 aastane, Eesti Vabariigi kodanik või kehtiva elamisloaga isik, kellel on püsiv sissetulek ja puuduvad maksehäired.

✓ Intressimäär alates 14,9% arvestatakse aastapõhiselt ja kasutuses olevalt summalt

✓ Lepingutasu 0 eurot

✓ Igakuine makse 5% kasutusel olevast limiidist, kuid mitte vähem kui 3 eurot

Decora kontot pakub TF BANK AB (PUBL.) EESTI FILIAAL

Iga laen on finantskohustus. Kaalu oma otsust hoolikalt. Tutvu laenulepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 31,05% järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 2 000€, lepingu periood 27 kuud, fikseeritud intressimäär 15,56% laenusummalt aastas, krediidisumma 2 000€, maksete kogusumma 2 700€ ja tagasimaksete summa 2 700€.

 .

 

Desinfitseeriv vahend

Kasutusvalmis vahend mikrofloora (hallituse, sammalde, samblike, vetikate) profülaktikaks ja hävitamiseks värvitud, kivi-, betoon-, keraamilistel, puit- ja muudel pindadel.

Kasutuskohad: vannitoad, köögid, pesumajad, hoonete välisseinad, vundamendid, aknaraamid, eterniit- ja muud katused, arhetiktuurimälestised,
hauaplaadid, kõnniteeplaadid ja muudel pindadel sise- ja välistöödel. Kulu: ühe 0,5 L pakendist piisab 2-4 m² töötlemiseks.

  1. Kuidas hoida enda tervist viiruste perioodil?

    Kuidas hoida enda tervist viiruste perioodil?

    Viiruste hooajal on väga lihtne saada pisik külge ka kõige pahaaimamatutest kohtadest – töölt, poest, sõprade juurest, trennist. Selleks, et takistada viiruste kiiret levikut, saab igaüks kaasa aidata omapoolse panusega – olles võimalikult hügieeniline. Mida rohkem inimesi viiruste leviku perioodil enda hügieeni jälgib, seda väiksem on oht ka teistel nakatuda. Seetõttu peakski igaüks suhtuma tõsiselt mitte ainult enda, vaid ka teiste, eriti endast nõrgemate immuunsusüsteemiga, inimeste tervisesse.

    Loe edasi
    16.03.2020
Kirjuta oma arvustus
Hinda ja kommenteeri
Desinfitseeriv vahend Biotol spray 0,5L