Kuidas tellida?

Ostu sooritamiseks tee nii:

  1. Tutvu meie tootekataloogiga
  2. Kui oled leidnud endale sobiva toote, siis valige kogus vajuta nuppu "LISA OSTUKORVI".
  3. Püsikliendi konto olemasolul logi ennast sisse või registreeru uue kliendina. Samuti võid ostu sooritada külalisena.
  4. Täida vajalikud transpordiandmed. Püsikliendina saad need andmed edaspidisteks ostudeks salvestada.
  5. Vali sobiv transpordiviis: Kuller või väiksemate ja mittepurunevate esemete korral ka pakiautomaat. Pakume ka võimalust tulla kaubale ise järgi Tartu Decora kauplusesse aadressil Riia 128 või Tallinna kauplusesse aadressil Laki 36. Tutvu transporditingimustega Tarnetingimuste lehel.
  6. Tutvu kindlasti ka oma õiguste ja kohustustega vajutades "Loe kasutustingimusi" ja lisa linnuke lahtrisse "Nõustun kasutustingimustega ja täidan neid".
  7. Vali sobiv makseviis: Swedbank, SEB, Nordea, LHV või arvega tasumine. Pakume ka LHV või Liisi järelmaksu. 
  8. Kui kõik on korrektne, siis vajuta "kinnitan tellimuse". Paari minuti jooksul saabub Sinu e-mailile ka tellimuse kinnitus ning Sinu tellimus läheb töösse.
  9. Kauba kättesaamisega läheb enamasti 2-7 tööpäeva. Pikema tarne või tellitava kauba puhul võtame Sinuga ühendust. Tarneaeg võib pikeneda ka kampaaniate ajal.
  10. Enne kauba vastuvõtmist ja allkirja andmist kullerile, soovitab Decora.ee toote(d) üle kontrollida. Nähtavate vigastuste korral soovitab Decora.ee kaupa mitte vastu võtta. Allkirjastades saatelehte kinnitab Klient, et kauba üleandmise momendil oli pakend ja selle sisu terve.

Nii lihtne ja kiire see ongi!

E-poe kontaktid

Tellimuste vastuvõtt ja klienditugi E-R 8:00 - 16:00

Tel.  733 1353

tellimus@decora.ee

Riia 128, 50411 Tartu

Veebipoe kasutustingimused       TaganemisvormE-poes sooritatud tellimuste töötlemine toimub tööpäevadel (E-R kell 8.00-17.00). Kui tellimuse esitamise aeg jääb hiljemaks kui reedel kell 14, toimub tellimuse vormistamine järgneval esmaspäeval. Kehtib ka "tulen kaubale ise järele" tarnevaliku puhul.