Ostuosakond

Nimi

Tegevusvaldkond

Telefon

E-mail

Jana Toodo ostudirektor 733 1368 jana@decora.ee
Aivar Randoja ostujuht - välistarnijad 733 1356 aivar.randoja@decora.ee
Risto Kõrgesaar ostujuht - sanitaartehnika, elektrikaubad, valgustid, küttekolded, saunatarbed, ventilatsioon 733 1350 risto@decora.ee
Heiki Maask ostujuht - tööriist, kinnitusvahendid ja -tarvikud, liistud, laekatted, puitmaterjal, värvid, keraamilised plaadid 733 1389 heiki@decora.ee
Tiiu Hirv ostujuht - kodu-, aia- ja hooajakaubad 733 1382 tiiu@decora.ee
Aldo Mölder ostujuht - elektrikaubad, valgustid, saunatarbed, küttekolded 5331 0064 aldo@decora.ee
Ahti Rajasalu ostujuht - üldehitus, uksed 509 9862 ahti@decora.ee
Eveli Freiberg ostuassistent - välistarnijad 5870 0137 eveli@decora.ee

Sulge
Menüü
Kategooriad