Ostuosakond

Nimi

Tegevusvaldkond

Telefon

E-mail

Jana Toodo ostudirektor 733 1368 jana@decora.ee
Andres Paas ostujuht - tööriistad ja -tarvikud, kinnitusvahendid ja -tarvikud, töökaitsevahendid 733 1382 andres@decora.ee
Aldo Mölder ostujuht - elektrikaubad, valgustid, saunatarbed, küttekolded, värvid 5331 0064 aldo@decora.ee
Risto Kõrgesaar ostujuht - sanitaartehnika, ventilatsioon, keraamilised plaadid 733 1350 risto@decora.ee
Ahti Rajasalu ostujuht - üldehitus, uksed, puitmaterjal 509 9862 ahti@decora.ee
Tiiu Hirv ostujuht - kodu-, aia- ja hooajakaubad 733 1382 tiiu@decora.ee
Aivar Randoja ostujuht - põrandakatted, liistud 733 1356 aivar.randoja@decora.ee
Heiki Maask ostujuht 733 1389 heiki@decora.ee
Eveli Freiberg ostuassistent - välistarnijad 5870 0137 eveli@decora.ee
Tiina Randoja ostuassistent  733 1350 tiina.randoja@decora.ee

Sulge
Menüü
Kategooriad