Projektimüük

Hea klient!

Kui soovite saada AS Decora krediidikliendiks, palume täita krediidilimiidi taotlus ning saata see aadressil krediidihaldus@decora.ee või toimetada lähimasse AS Decora kauplusesse. Lisainfo: 5304 3550

Krediidilimiidi taotlus.doc       Krediidilimiidi taotlus.pdf

Kui leping on juba sõlmitud ning soovite muuta või täiendada volitatud isikute nimekirja, palume kasutada selleks ettenähtud blanketti, mille võib toimetada lähimasse AS Decora kauplusesse või saata digiallkirjastatuna aadressil krediidihaldus@decora.ee

Volitatud isikute nimekiri.doc       Volitatud isikute nimekiri.pdf

Tartu

Margus Antsi arvemüügi kliendihaldur 733 1366 5399 0509 margus@decora.ee
Kaidi Kalind arvemüügi kliendihaldur 733 1366 5305 6200 kaidi@decora.ee
Neili Klement arvemüügi kliendihaldur 733 1366 5308 8585 neili@decora.ee
Janno Reimand arvemüügi kliendihaldur 733 1366 5886 0605 janno@decora.ee
Alari Saar arvemüügi kliendihaldur 733 1366 53050110 alari@decora.ee
Mait Toodo ärikliendihaldur 730 2141 501 5457 mait@decora.ee
Mati Proos ärikliendihaldur 730 2141 526 3896 mati.proos@decora.ee
Heinar Kitsnik ärikliendihaldur 730 1142 511 0735 heinar@decora.ee
Enno Tubli ärikliendihaldur 730 2149 505 3167 enno@decora.ee
Egon Lõhmuste ärikliendihaldur 733 1384 5342 3818 egon@decora.ee
Janis Alliksoo ärikliendihaldur 503 6125 janis@decora.ee
Kristiine Melk ärikliendihaldur 53071755 kristiine@decora.ee

Tallinn

Vahur Toots ärikliendijuht 501 5634 vahur.toots@decora.ee
Alo Lengert ärikliendihaldur 5342 6025 alo@decora.ee
Tarvo Lätemägi  ärikliendihaldur 553 8673 tarvo@decora.ee
Merilyn Malberg ärikliendihaldur 5194 6933 merilyn@decora.ee
Romain Randoja ärikliendihaldur 504 3096 romain@decora.ee
Kirill Martšuk ärikliendihaldur 5556 4584 kirill@decora.ee
Marika Loginova ärikliendihaldur 514 9839 marika.loginova@decora.ee
Carola Pais arvemüügi kliendihaldur 520 0998 carola@decora.ee
Heidy Paloots arvemüügi kliendihaldur 5818 9454 heidy@decora.ee
Ilja Kirijenko arvemüügi kliendihaldur 5380 8668 ilja@decora.ee
Kaupo Rattus arvemüügi kliendihaldur 5780 7706 kaupo@decora.ee

Pärnu

Kristo Luige arvemüügi kliendihaldur 447 1424 5346 5669 kristo@decora.ee
Silver Suvisild arvemüügi kliendihaldur 447 1424 553 3110 silver.suvisild@decora.ee

Võru

Egle Ootsing ärikliendihaldur 782 6803 5686 3969 egle@decora.ee
Monika Lehiste ärikliendihaldur 782 6803 5308 7474 monika@decora.ee
Rait Kööts ärikliendihaldur 782 6803 522 4194 rait@decora.ee

Viljandi

Meelis Hunt ärikliendihaldur 434 2046 5698 3068 meelis@decora.ee
Taavi Figol ärikliendihaldur 5505632 taavi.figol@decora.ee

Jõgeva

Imre Komp kaupluse juhataja/ ärikliendimüük 776 2503 506 2763 imre.komp@decora.ee

Põltsamaa

Taimar Pikkat kaupluse juhataja/ ärikliendimüük  527 9165 taimar.pikkat@decora.ee




Sulge
Menüü
Kategooriad