Mustamäe Decora

Anname teada, et vastavalt Tallinna linnavalitsuse korraldusele on muutunud meie Mustamäe kaupluse aadress. Uueks aadressiks on alates 6.novemberist Laki põik 4 varasema Laki 36 asemel.

Kaupluse füüsiline asukoht on endiselt sama, muutus ainult aadress.

Laki põik 4, 12915

661 0808

decora@decora.ee

E-R    

8.00 - 20.00

L

9.00 - 19.00

P

9.00 - 17.00

Kontaktid

Tarmo Teder kaupluse juhataja tarmo@decora.ee
Kaspar Viira ehitusosakonna juhataja kaspar@decora.ee
Imre Avaste viimistlusosakonna juhataja imre.avaste@decora.ee
Tiina Sai aia- ja koduosakonna juhataja sai@decora.ee
Vahur Toots ärikliendijuht 5 015 634 vahur.toots@decora.ee
Alo Lengert ärikliendihaldur 5342 6025 alo@decora.ee
Tarvo Lätemägi  ärikliendihaldur 553 8673 tarvo@decora.ee
Merilyn Malberg ärikliendihaldur 5194 6933 merilyn@decora.ee
Kirill Martšuk ärikliendihaldur 5556 4584 kirill@decora.ee
Romain Randoja ärikliendihaldur 504 3096 romain@decora.ee
Marika Loginova ärikliendihaldur 514 9839 marika.loginova@decora.ee
Carola Pais arvemüügi kliendihaldur 520 0998 carola@decora.ee
Ilja Kirijenko arvemüügi kliendihaldur 5380 8668 ilja@decora.ee
Kaupo Rattus arvemüügi kliendihaldur 5780 7706 kaupo@decora.ee
Viktor Leševitš arvemüügi kliendihaldur 522 9534 viktor@decora.ee
Heidy Paloots müügiassistent 5818 9454 heidy@decora.ee


Osakondade kontaktid

Värvid ja üldehitus 5383 0662    varv.tallinn@decora.ee
Põrandakatted 5382 9119 porand.tallinn@decora.ee
Vaibad 5387 4416 vaip.tallinn@decora.ee
Tööriistad 516 6046 tooriist.tallinn@decora.ee
Taimehoov 5382 2850 aed.tallinn@decora.ee
Sanitaartehnika 5307 1288 santeh.tallinn@decora.ee
Valgustid ja elektrikaubad 5380 5833 valgus.tallinn@decora.ee
Tapeedid 5380 4404 tapeet.tallinn@decora.ee
Saunad, kaminad, pliidid 5380 8859
Ärikliendimüük 5383 0829




Krediidilimiidi taotlus

Hea klient!

Kui soovite saada AS Decora krediidikliendiks, palume täita krediidilimiidi taotlus ning saata see aadressil krediidihaldus@decora.ee või toimetada lähimasse AS Decora kauplusesse. Lisainfo: 5304 3550

KREDIIDILIMIIDI TAOTLUS.DOC       KREDIIDILIMIIDI TAOTLUS.PDF


Remondi- ja paigaldusteenused

Teenuseid pakutakse Tallinnas ja lähiümbruses.

Ronetex OÜ pakub:

  • seina/ lagede värvimine (min kogus 10m2)
  • seina/lagede pahteldamine/ lihvimine (min kogus 10m2)
  • seinte ja põrandate plaatimine, min kogus 5m2
  • tapeedi kleepimine, min kogus 10m2
  • parketi paigaldamine, min kogus 10m2
  • PVC/vinüülkatte paigaldamine, min kogus 10m2
  • betoonpõranda tasandamine kuni 5 mm, min kogus 10m2
  • betoonpõranda valamine kuni 50 mm, min kogus 10m2
  • siseukse paigaldamine, (sisaldab kulumaterjale:kruvid, mont.vaht, liistunaelad)
  • siseukse demonteerimine
  • väliseukse paigaldamine, (sisaldab kulumaterjale:kruvid, mont.vaht, liistunaelad)
  • välisukse demonteerimine
  • veekütte radiaatori vahetamine
  • ühesüsteemse veeboileri paigaldus
  • segisti paigaldus
  • valamu paigaldus
  • wc-poti paigaldus
  • dušinurga paigaldus
  • dušikabiini paigaldus
  • vanni paigaldus

Küsi pakkumist 56687483 või ronetex.oy@gmail.com



Sulge
Menüü
Kategooriad