Tootekood
6411501510167

Kastmisvoolikukäru Fiskars Waterwheel M 1/2"(13mm) 20m

Hinda ja kommenteeri

Sõltumata sellest, kas piserdad muru, kastad köögivilju või pesed jalgratast - Fiskars teeb kastmise lihtsaks ja nauditavaks. Pakitud kompaktsesse disaini, Fiskars Waterwheel... Loe edasi

Laos
112,50 € / tk 125,00 € / tk
Säästad 12,50 € (-10%)
5,63 € = jm

Stiilne ja kõike sisaldav komplekt, mida aia kastmiseks vajad.
Horisontaalne disain võimaldab paremat liikumist ja 360-kraadist kasutamise vahemikku. Kõik osad saab kenasti ladustada voolikukohvri sees.
Kõik Fiskarsi kastmiseks mõeldud tooted ja tarvikud ühilduvad teiste brändide kastmiseks mõeldud toodetega.
Mugav seinakinnitus kiire lahtipäästmisega on lihtne kasutada.
Voolikupikkus 20m, koguulatus kuni 21,5m
Vastupidav 13mm 1/2'' voolik

 1. Ehita taimedele oma kodu

  Ehita taimedele oma kodu

  Kasvuhoone avab tee taimedeni, mille kasvatamist Eesti heitlik kliima ei soodusta. Lisaks maitsvatele köögiviljadele võid sinna sisse seada oluliselt nõudlikumad isendid nagu viinamarjad või arbuusid. Nagu kõik pikaajalised investeeringud nõuab seegi ost pikemat järelemõtlemist ja planeerimist. Kasvuhooneid on erinevate konstruktsioonide, suuruste ja lisadega. Püüa leida just selline, mis sobitub sinu aia iseloomuga, pakub piisavalt mugavust ning head elupaika taimedele.

  Loe edasi
  11.05.2020
 2. Tomat – mahlane amps koduaiast

  Tomat – mahlane amps koduaiast

  Tomatid on hea proovikivi just alustanud aednikele ning kindel valik juba kogenud rohenäppudel. Heitlikud ilmaolud võivad saagi suurust ja kvaliteeti oluliselt mõjutada. Õigete kasvatusnippide abil päästad saagi ka kehval suvel. Tomatid jumaldavad kasvuhoone troopilisi temperatuure. Pea meeles, et liigniiske keskkond on soodne koht haigustekitajatele.

  Loe edasi
  07.07.2020
Kirjuta oma arvustus
Hinda ja kommenteeri
Kastmisvoolikukäru Fiskars Waterwheel M 1/2"(13mm) 20m