Kipsplaat Knauf KEK erikõva 12,5x1200x2600

Hinda ja kommenteeri
Pruuni värvi kartongkattega suurendatud pinna- ja paindetugevusega ning tules nõutud koospüsivusajaga kipsplaat. Loe edasi
Laost otsas
17,70 € / plaat

Decora konto

Kõik ostud ühel arvel

Kiire ja mugav vormistamine

Puuduvad peidetud tasud

 

 ✓ Korduvalt kasutatav. Esimese ostu sooritamiseks pead sõlmima vaid krediidilepingu. Edasi tarbi oma äranägemise järgi krediidilimiidi piires.

✓ Kõik lepingud ühe arve peal. Ära muretse! Sa ei pea maksma iga kuu mitut erinevat arvet, sest kõik ostud on mugavalt lisatud ühele arvele.

✓ Kiire, lihtne ja turvaline. Uued ostud on vaid kliki kaugusel! Uute ostude puhul piisab, kui valid makseviisiks krediidilimiidi. Ära raiska aega pikkadele taotlustele ja lepingutele. 

✓ Puudub ostusumma piirang. Saad osta ka kõige väiksemaid tooteid (kruvist uue kaminani). Erinevalt tavalisest järelmaksust puudub Decora krediidilimiidil minimaalse ostusumma piirang.

Kui sa kontot makseviisina ei kasuta, siis ei teki mingeid kulusid.

 

Decora konto tingimused 

✓ Maksimaalne limiidi summa sõltub eraisiku krediidivõimest

✓ Lepingu sõlmimiseks peab olema vähemalt 18 aastane, Eesti Vabariigi kodanik või kehtiva elamisloaga isik, kellel on püsiv sissetulek ja puuduvad maksehäired.

✓ Intressimäär alates 14,9% arvestatakse aastapõhiselt ja kasutuses olevalt summalt

✓ Lepingutasu 0 eurot

✓ Igakuine makse 5% kasutusel olevast limiidist, kuid mitte vähem kui 3 eurot

Decora kontot pakub TF BANK AB (PUBL.) EESTI FILIAAL

Iga laen on finantskohustus. Kaalu oma otsust hoolikalt. Tutvu laenulepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 31,05% järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 2 000€, lepingu periood 27 kuud, fikseeritud intressimäär 15,56% laenusummalt aastas, krediidisumma 2 000€, maksete kogusumma 2 700€ ja tagasimaksete summa 2 700€.

 .

 

Omadused:
• EVS-EN 520 tüüp DFIR
• Mittepõlev A2-s1,d0
• Tihedus vähemalt 800 kg/m³
• Kontrollitud tules koospüsivus
• Suurendatud painde ja pinnatugevus
• Lihtsalt töödeldav, kinnitatav ja viimistletav
• Freesitav ja volditav
• Väike joonpaisumine õhuniiskuse mõjul
Tulekindel erikõva kipsplaat KEK on sisetöödel suurema tulekindluse, helipidavuse ja mehaaniline koormusega vaheseinte, šahtseinte, vooderkatete ja kipsplaatlagede ehitamiseks.
Lisainfo: http://www.knauf.ee/et/tooted/kek.html

NB! Tellimuse maksumusele võib lisanduda peale tellimuse kinnitamist EUR aluse tasu.

  1. Universaalseim ehitusmaterjal – kipsplaat

    Universaalseim ehitusmaterjal – kipsplaat

    Kipsi unikaalsed ehituslikud omadused avastati juba vanade egiptlaste poolt.  Teadmised ja oskused levisid ülemaailma ning täna saab osta tervisele kahjutut, lõhnatut ning eriotstarbelist universaalset ehitusplaati sisuliselt igast ehituskauplusest. Plaat koosneb kipsist ja kartongist. Koostisosad ei mõju tervisele kahjulikult käsitlemisel ega edaspidi ruumides elamisel. Üldiselt liigitatakse kahte rühma: standard – ja eriplaadid. Viimastel on lisaks standardplaatide omadustele eriomadused nagu vähendatud veeimavus, normineeritud koospüsivus tules või suurendatud pinna- ja paindetugevus.

    Loe edasi
    11.05.2020
Kirjuta oma arvustus
Hinda ja kommenteeri
Kipsplaat Knauf KEK erikõva 12,5x1200x2600