Tootekood
4012402011078

Kompostimiskiirendaja 1L

Hinda ja kommenteeri
Kompostimiskiirendaja Combiflor sobib täisväärtusliku komposti saamiseks aia- ja köögijäätmetest. Loe edasi
Laost otsas
4,05 € / tk 4,50 € / tk
Säästad 0,45 € (-10%)

NORM 1 m3 = 250-500 ml segada 10 l veega 

Kompostimiskiirendaja Combiflor sobib täisväärtusliku komposti saamiseks aia- ja köögijäätmetest. Koos soodsate kompostimistingimustega nagu piisav õhustatus ja orgaanilise aine niisutamine saadakse lühikese aja jooksul kasutusvalmis kompostmuld. Kompostimiskiirendaja aktiveerib mikroorganismide tegevust ilma protsessis osalevate kasulike mullaorganismide ja vihmausside tegevust häirimata ning säilitab vajaliku niiskuse ja käärimistemperatuuri.

KASUTAMINE

250-500 ml Combiflori kompostimiskiirendajat segada 10 l vees, sellest piisab 1m³ rajatava või juba olemasoleva kompostihunniku töötlemiseks. 
Suuremat normi kasutada tselluloosirikka materjali nagu puulehtede, murujäätmete, kartulikoorte ja teiste köögiviljajäätmete puhul. Kui tegemist on segukompostiga, võite kasutada keskmist normi. Parema õhuringluse saavutamiseks ja õige niiskusesisalduse hoidmiseks segage komposti ja lisage lehtpuu koori. Puuokste ja muude suuremate osade tükeldamine kiirendab komposti valmimist.

SÄILITAMINE

Combiflori kompostimiskiirendajat säilitada temperatuuril 5 kuni 30 ºC. Madalamate kraadide juures toimub kristalliseerumine, toote mõõdukal soojendamisel ning segamisel need uuesti lahustuvad. Nõuetekohasel säilitamisel ei ole kasutusaeg piiratud. Hoida laste eest kättesaamatus kohas.

Kirjuta oma arvustus
Hinda ja kommenteeri
Kompostimiskiirendaja 1L