Tootekood
6411501314130

Labidas Fiskars Solid terav

Hinda ja kommenteeri
Fiskars labidas Loe edasi
Laos
22,13 € / tk 29,90 € / tk
Säästad 7,77 € (-26%)
Kaevamistöö nõuab kindlat labidat ning teravaotsaline versioon Fiskarsi Solid seeriast on labidas, millele võib kindel olla nii mullatöödel, aukude kaevamisel, ääristamisel kui ka istutamisel. Kui sinu eesmärgiks on mullatööd, siis see tööriist ei vea sind alt. Igaks kaevamistööks mõeldud terava otsaga teritatud labidas. Pikkus: 1170mm Kaal: 1280g
 1. Elupuu hooldus

  Elupuu hooldus

  Elupuu on väga populaarne hekitaim ja aiakujunduselement. Kaunistab aeda ka talvel, jäädes kenasti roheliseks. Kahjuks ei suuda kõik taimed ikkagi meie oludes elus püsida. Kõige sagedasemad põhjused – loomulik vananemine või haigus. Kui sinagi märkad oma elupuul mõnd ebatavalist sümptomit siis ei tasu kohe muretseda, sest tegemist võib olla loomuliku vananemise või ajutise murega. Võimalik, et kevade saabudes suudab ta sellega ilusti ise toime tulla. Kui aga asjad tunduvad kahtlased, saad juba alanud haiguse levikut edukalt tõkestada. Vaatame koos üle mõned sümptomid, kuidas aru saada, kas sekkumine on vajalik või ei.

  Loe edasi
  30.04.2020
 2. Maasikapeenra uuendamine

  Maasikapeenra uuendamine

  Kui soovid ,et maasikasaak oleks igal suvel külluslik pead peenart uuendama iga nelja aasta järel. Uuenduskuuri läbiviimiseks sobib hästi varakevad või hilissuvi, sest kuumus on selleks ajaks taandnud või pole veel jõudnud alata ning mullas on piisavalt niiskust. Suve lõpus istutatud taimed jõuvavad enne sügisesi püsivaid öökülmi juurduda ja kosuda, et talv vapralt üle elada.

  Loe edasi
  21.09.2020
 3. Kiviktaimla ehk kaunis mägiaed Inglismaalt

  Kiviktaimla ehk kaunis mägiaed Inglismaalt

  Võib tunduda, et üha enam on näha kiviktaimlaid vaid vanemate majade aedades. Meie künkaline maa siiski soosib uuemates rajoonides kiviktaimla loomist. Lihtsa vaevaga saab aia üldpilti muuta mitmekesisemaks. Liskas on küngastel või suurematel kallakutel muru niitmine küllaltki tülikas, seega miks mitte teha sinna üks kaunis igihaljaid lilli täis peenar.

  Loe edasi
  08.06.2021
Kirjuta oma arvustus
Hinda ja kommenteeri
Labidas Fiskars Solid terav