Vabandame kampaania on hetkel lõppenud!

Esimese asjana tuleks arvestada niidetava ala suurusega. Väikesesse ridaelamuaeda sobib ideaalselt elektriline niiduk, käsitsi lükatav rootorniiduk või akuniiduk. Suuremale linnakrundile, kus juhtmete vedamine keeruline ja niidetav ala suurem, sobib bensiinimootoriga muruniiduk. Talumajapidamisse sobiks murutraktor, kuna seal on pind suurem ja väikese lõikelaiusega käsiniidukiga kulub liialt palju aega.

Teiseks võiks arvestada mugavuse kui ka pinnareljeefiga. Lükatava niidukiga niitmine on trenni eest. Kui aga tervis ei võimalda või on pinnal palju kallakuid, on mõistlikum lahendus iseliikuv ehk vedavate ratastega muruniiduk.

Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS . Iga laen on finantskohustus. Kaalu oma otsust hoolikalt – tutvu laenulepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Krediidi kulukuse määr on 22,21 % järgmistel näidistingimustel: laenu summa 1250 €, lepingutasu 19 €, lepingu periood 12 kuud, fikseeritud intressimäär 9,9 % laenusummalt aastas, maksete kogusumma 1393,42€ ja tagasimaksete summa 1393,42 €.