Liivakasti liiv 25kg

Hinda ja kommenteeri

Silikaadi sõelutud kuivliiv on valmistatud Männiku karjääri liivast kuivatamise ja sõelumise teel.

Silikaadi pestud ja sõelutud liiv on puhas, looduslik ja... Loe edasi

Laos
8,19 € / tk 9,10 € / tk
Säästad 0,91 € (-10%)
0,33 € = kg

Silikaadi sõelutud kuivliiv on valmistatud Männiku karjääri liivast kuivatamise ja sõelumise teel.

Silikaadi pestud ja sõelutud liiv on puhas, looduslik ja mängimiseks loodud. Spetsiaalselt liivakastidesse mõeldud liiv on sõredama fraktsiooniga, tänu millele liiv ei tolma, ei tõuse iga tuuleiili peale lendu ning teeb riiete puhastamise liivast lihtsamaks.

Esmane täitmine: 1 x 1 m² liivakasti täitmisest piisab 14-st Silikaadi liivakasti liiva kotist.
Korduv täitmine: Iga-aastaseks liivakasti korduvtäitmiseks piisab neljast liivakasti liiva kotist. Puhta liiva tagamiseks liivakastis soovitame liiva välja vahetada iga kahe aasta tagant.

  1. Peresõbralik aed

    Peresõbralik aed

    Lapsed armastavad õues aja veetmist iga ilmaga. See on sobiv ja meelepärane ka vanematele, sest seal saab lõbutseda nii, et ei pea muretsema segaduse pärast, mis mänguhoos maha jääb. Aias saavad mudilased õppida toidu kohta, mida nad söövad ja omandada olulisi tarkusi, kuidas hoolitseda taimede eest. Kui  sinulgi on ringi jooksmas väikesed jalapaarid siis tee neile põnev aed, kus suvised kuud mööda veeta. Jäta maja lähedale muruplats, kus soovi korral oleks mõnus telkida. Niida madalal kõrgusel ja tihti. Sel juhul paistavad esemed, mille otsa komistades võib õnnetusi juhtuda, paremini silma. Robotmuruniiduk on hea abiline, kui soovid, et muru oleks pidevalt hooldatud ja sinul jääks rohkem aega lastega tegelemiseks

    Loe edasi
    26.06.2019
Kirjuta oma arvustus
Hinda ja kommenteeri
Liivakasti liiv 25kg