Tootekood
4260484091161

Lõkkealus 70 Black

Hinda ja kommenteeri
FINNWERKi põhjamaise disainiga ja turvalised lõkkelaused loovad võimaluse nautida elavat tuld Teile meelepärases kohas. Lõkkealused sobivad ideaalselt kasutamiseks FINNWERKi lõhelaudadega. Loe edasi
Laos
75,90 € / tk 110,00 € / tk
Säästad 34,10 € (-31%)
- Valmisatud kvaliteetsest 3 mm mustast terasest
- 3 stabiilset jalga ja käepidemed aluse transportimiseks
- Ühildub ideaalselt Finnwerk lõhelauaga
- Kemikaalidega töötlemata, mistõttu võib värvitoon ajas muutuda

Põhiandmed:
- Materjal: must teras, 3 mm
- Läbimõõt: 70 cm
- Kõrgus: 26 cm
- Kaal: 12 kg

Komplekti kuulub: 1 lõkkealus Finnwerk 70 Black

Hooldus
Kuna toode on valmistatud terasest, võib niiskuse ja hapniku mõjul tekkida pindmist roostet. Rooste vältimiseks ei tohiks lõkkealust jätta vihma kätte. Pärast kasutamist tuleks see alati pühkida ja õliga töödelda. Pikaajalise kaitse tagamiseks korrake töötlemist õliga regulaarselt. Töötlemise jaoks sobivad rapsiõli, või linaseemneõli. Kuna teras on piisava paksusega, siis ei mõjuta pindmine rooste oluliselt lõkkealuse kasutusiga.
Vihje: Soovitatav on lõkkealus asetada kiviplaadile või mõnele muule kuumust mittekartvale pinnale. Lõkke tegemisel tuleb järgida tuleohutusnõudeid!
  1. Lõkkekalast lähemalt

    Lõkkekalast lähemalt

    Kas teadsid, et kala soovitatakse süüa lausa kolm korda nädalas, kuna sisaldab palju kasulikke toitaineid – rasvad, valgud, süsivesikud, vitamiinid, mineraalained. Ühte pikkade traditsioonidega kala valmistamise viisi nimetatakse Loimukala või Loimulohi. Otseses tõlkes lõkkekala või lõkkelõhe avatud tulel küpsetamist. Üha rohkem populaarsust koguv lõkkekala on tihti esindatud rahvarohketel laatadel ja jõuluturgudel. Selle valmistamine on huvitav, looduslähedane ja sobib ideaalselt koduaeda, suvilasse või seltskondlikuks õhtuks looduses.

    Loe edasi
    31.03.2020
Kirjuta oma arvustus
Hinda ja kommenteeri
Lõkkealus 70 Black