Mahla säilituskott tilaga 3L

Hinda ja kommenteeri
Kott sobib mahla, veini ja teiste mittegaasiliste jookide pakendamiseks. Mahla ja veini paremaks säilivuseks on kotil hapniku barjääriks ja kaitseks valguse eest spetsiaalne hõbedane kiht. Loe edasi
Laos
1,08 € / tk 1,20 € / tk
Säästad 0,12 € (-10%)

Säilituskoti materjal on mitmekihiline. Kott sobib veini, mahla ja teiste mittegaasiliste jookide pakendamiseks. Mahla ja veini paremaks säilivuseks on kotil hapniku barjääriks ja kaitseks valguse eest spetsiaalne hõbedane kiht.

Koti juurde kuulub liblikkraaniga kork, korgi ava läbimõõt on 3cm. Kott on käsitsi täidetav, pärast koti täitmist pannakse külge liblikkraan ja surutakse see tugevalt kinni. Korgi panek võtab aega vaid mõne sekundi ja koti avamine ei vaja abivahendeid.
Kotti saab villida kuni +85kraadi kuuma vedelikku. Kott sobib ka happelisele mahlale nagu õunamahl, mille pH on alates 3. Pärast kuuma vedeliku villimist tuleb lasta täidetud kotil horisontaalses asendis jahtuda. Kotid mahutavad rohkem vedelikku kui vastav litraaz. Selleks, et kotid mahuksid ka vastava suurusega papist ümbriskarpi, mida on võimalik eraldi juurde osta, ei tohiks kotti villida rohkem, kui ette nähtud kogus.
Pärast koti liblikkraani avamist tekkiv vaakum ei lase koti sisule hapnikku ligi, tagades sees oleva toote säilivuse ka mitu nädalat pärast pakendi avamist. Mahla või veiniga täidetud kotte võib hoida toatemperatuuril ja sügavkülmas kuni -18kraadi.
Kott on kerge, võtab tühjana vähe hoiustamisruumi ning tekitab vähem jäätmeid, kui klaaspurk või kanister.
Ühekordseks kasutamiseks.

Kirjuta oma arvustus
Hinda ja kommenteeri
Mahla säilituskott tilaga 3L