Tootekood
4742399000501

Männikooremultš 0-15mm 70L

Hinda ja kommenteeri
Peen männikooremultš 0-15 mm.Toode on valmistatud komposteeritud ja sorteeritud männikoorest (Pinus sylvestris). Loe edasi
Laos
4,29 € / tk 5,60 € / tk
Säästad 1,31 € (-23%)
0,06 € = L

Peen männikooremultš 0-15 mm.Toode on valmistatud komposteeritud ja sorteeritud männikoorest (Pinus sylvestris).

Kasutamine

Tootekulu 1 kott = 1m2. Kasutada istutusalade katmiseks, hekialuste ja puude ümbruse multšimiseks. Multš panna niiskele umbrohtudest puhastatud mullale . Kui ala on kuiv, siis enne multši laotamist mõõdukalt kasta. Taime juurekaela ümbrus jätta 15 cm ulatuses multšmata. Taimekahjurite ja ‑ haiguste leviku ennetamiseks on soovitatav multši pealmist kihti igal kevadel 2 - 3 cm paksuselt uuendada. Peen männikooremultši võib kasutada ka turbamulla lisandina, potitaimedel poti pealmises kihis niiskuse hoidjana, orhideeliste mullasegudes. Tooraine töötlemisel ei ole kasutatud kemikaale. Tootes kasutatav tooraine on taastuv ressurss ning 100% keskkonnasõbralik.

  1. Võida võitlus umbrohuga!

    Võida võitlus umbrohuga!

    Hooldatud muru on silmale ilus vaadata samas ka jalale mõnus astuda. Kogenud aednik teab, et parim võitlus umbrohu vastu on muru õigaegne hooldus. Mõni taim kohe riivab silma, heameelega hoiaks seda oma aiast eemal. Selliseid istikuid nimetame umbrohuks. Pingutustest hoolimata on nad ikka tagasi. Peenramaal või lillepeenras kipuvad need samad pahalased kasutama kultuurtaimede eest toitaineid, isegi võimuvõitluses neid välja tõrjuma.

    Loe edasi
    02.07.2019
Kirjuta oma arvustus
Hinda ja kommenteeri
Männikooremultš 0-15mm 70L