Puiduvärvid

Capadur universallasur 1l farb Vaata suuremalt

Capadur Universallasur 1L farblos

4002381707598

Toote hind ja laoseis kauplustes võib erineda e-poest.

Laos

				

13,50 € / TK

				
				

Lisa soovinimekirja

Järelmaks alates 100 eur

Lisainfo

Müügiühik TK

Rohkem infot

Niiskuse- ja UV- kaitsega toonitav puidulasuur mõõtuhoidvate ja mittemõõtuhoidvate puitdetailide viimistlemiseks välitingimustes. Vett-tõrjuv tänu hüdropärli efektile.


Kasutusala


Mõõtuhoidvate puitdetailide, nt akende ja uste; piiratud mõõduhoidvusega puitdetailide, nt vooderduste, aknaluukide, väravate, sõrestike jms; samuti mittemõõtuhoidvate puitdetailide, nagu laudiste, tarade, sindlite, rõdu piirete, saalungite, lehtlate jt, värvimiseks ning kaitseks niiskuse ja UV- kiirguse eest. Kasutada ainult välitöödel, kuna toode sisaldab kilet moodustavat konservanti, mis kaitseb kattekihi pealispinda seente ja vetikatega saastumise eest.


Tähelepanu: hallituse eest kaitsev kelme aeglustab hallituse teket ainult ajutiselt. Suure koormusega pindadel võib kahjustus varem tekkida. Kelme ei võitle pinna kahjustuse tegeliku põhjuse vastu. Mõju kestust ei saa ajaliselt määrata, kuna see sõltub iga objekti bioloogilisest koormusest.


Mitte kasutada puidukaitsena pindadel, mis on otseses kontaktis maapinnaga. Välisaknaid ja välisuksi võib Capadur UniversalLasuriga värvida mõlemalt poolt. Capadur UniversalLasur on dekoratiivne viimistlusvahend, mis samal ajal omab kaitset niiskuse ja UV- kiirguse vastu. Enne plaatidena müüdavate puitmaterjalide, nagu nt massiivpuidust plaatide, kihilise vineeri, puitlaast- ja puitkiudplaatide katmist järgida BFS-i infolehe nr. 18 lg. 2.2.3 juhiseid.


Omadused


 • Sobib mõõtuhoidvate, piiratud mõõduhoidvusega ja mittemõõtuhoidvate puitdetailide viimistlemiseks

 • Sisaldab lõhnaainevaba lahustit

 • Õhukesekihiline

 • Avatud pooridega

 • Kõrge difusioonivõimega

 • Kõrge UV-kaitse

 • Vett-tõrjuv

 • Kaitseb hallituse ja seentega saastumise eest

 • Ilmastikukindel

 • Tiksotroopne ja mittetilkuv

 • Kerge ja meeldiv töödelda

 • Kergesti käsitletav renoveerimisel

Sideaine


Lõhnaainevaba lahustit sisaldav alküüdvaik


Värvitoonid


Standardvärvitoonid: värvitu, mänd, hele tamm, pähkel, palisander, tiik, mahagon, eebenipuu, Renovierfarbton puidu renoveerimistehnikale. Kõik värvitoonid on omavahel ja erinevates vahekordades segatavad.


ColorExpress: Capadur UniversalLasur  on toonitav ka värvikollektsioonis 3D-Collection olevatesse  89 värvitooni ning samuti paljude teiste kollektsioonide toonides.


Läikeaste


Siidjasmatt. Läikeaste võib sõltuvalt puidu pealispinna omadustest varieeruda.


Säilitamine


Hoida jahedas. Anumat hoida tihedalt suletuna.


Tihedus


ca 0,9 g/cm3


Tähelepanu


Mõned värvitoonid on välispindadel kasutatavad vaid teatud tingimustel. Vastavat informatsiooni saab ColorExpressi toonimismasinatega varustatud kauplustest.


Värvitut ("farblos”) Capadur UniversalLasuri kasutada puitpindadel ainult ühtlustava ja imavust parandava kruntkihina. Toonimata puidulasuurvärv ei taga piisavat UV-kaitset.

Kirjutage oma ülevaade

Capadur Universallasur 1L farblos

Capadur Universallasur 1L farblos

Kirjutage oma ülevaade

Sulge
Menüü
Kategooriad