Tootekood
4078500032537

Robotniiduk Gardena SILENO City R25Li

Hinda ja kommenteeri
Robotniiduk väikestesse linnaaedadesse Loe edasi
Laos
981,00 € / tk 1 090,00 € / tk
Säästad 109,00 € (-10%)
Muruhooldus võib olla lihtne ja mugav isegi väikestes linnaaedades! Tänu süsteemile SensorCut niidab GARDENA SILENO city teie muru täpselt ja usaldusväärselt, jättes väga puhta ja ühtlase lõiketulemuse. Teie saate nautida oma vaba aega ja ideaalselt hooldatud muru.

SILENO city sobib ideaalselt kuni 250 m2 suuruste muruplatside hooldamiseks. See tuleb toime kallakutega kuni 25% ning niidab probleemitult ka kitsastes koridorides ja läbikäikudes. Kuna pöörlev tagaratas suurendab robotmuruniiduki liikuvust ja manööverdamisvõimet, sobib see niiduk ideaalselt väikestesse ja kitsastesse aedadesse.

Uus SILENO city on valmis niitma muru iga ilmaga ja seejuures teeb ta seda nii vaikselt, et teda on vaevu kuulda. Kui niiduk on oma töö lõpetanud, naaseb ta oma laadimisjaama tagasi.

Paigaldamise ajal juhendab programmeerimisabi teid läbi menüü ja arvutab iseseisvalt niitmisskeemi. Niitmisajad on vabalt programmeeritavad. Tänu sellele töötab robotmuruniiduk ainult siis, kui te seda vajate.

Kaal: 7,3 kg.

Tarkvara uuendamise võimalus: jah.

Keskmine niitmise aeg ühe laadimisega: 65 min.

Keskmine laadimisaeg: 60 min.

Kallutusandur: jah.

Tõsteandur: jah.

Aku mahtuvus: 2.0 Ah.

Infopaneel: LCD ekraan seadete menüüga.

Niidetav ala tunniga: 49 m².

Rataste muster: tavaline.

Alarm: ei.

Lõikesüsteem: 3 pöörlevat tera.

Taimer: jah.

Müratase: 58 dB(A).
  1. Sinu hea sõber - robotniiduk

    Sinu hea sõber - robotniiduk

    Robotniidukid on praktilised, keskkonnasõbralikud ja – mis peamine- roboti niidetud muru on ilusam ja ühtlasem kui iial enne, ilma üleliigsete pingutuste või voolvava higita. Robotniiduk on muruniiduk, mis niidab muru iseseisvalt ja kõrvalise sekkumiseta, töötab akutoitel ning aku tühjenemisel läheb masin ise laadimisjaama laadima.

    Loe edasi
    29.05.2020
Kirjuta oma arvustus
Hinda ja kommenteeri
Robotniiduk Gardena SILENO City R25Li
Kokkusobivad kategooriad