Oksakäärid Fiskars SmartFit

Hinda ja kommenteeri
Fiskars SmartFit oksakäärid Loe edasi
Laos
19,73 € / tk 28,60 € / tk
Säästad 8,87 € (-31%)
Fiskars SmartFit oksakäärid - Mitmeotstarbelised reguleeritavate käepidemetega oksakäärid - Tagab nii õhukeste kui ka jämedamate (kuni 24 mm) okste kiire lõikamise. - Mugav lukustusmehhanism on lihtsasti ligipääsetav tagades ohutuse hoiustamisel ja kasutamisel. - Mugavad SoftGrip™ käepidemed. - Oksakääride kuju tagab mugava ja turvalise lõikamise - Pikkus: 208mm - Kaal: 192g MÜÜGIÜHIK: TK
 1. Mai toimetused

  Mai toimetused

  Mai on aedniku jaoks üks põnevamaid kuid. Nimekiri on nii pikk, et silme ees läheb kirjuks. Ülesanded tuleb kiiremini juurde, kui neid maha jõuad kriipsutada. Sellegipoolest toob lehekuu küllaga ootusärvust. Igakord, kui sead sammud aeda on mõni uus värske õis pead tõstmas. Õhus sumisevad esimesed putukad ja linnud annavad oma kohalolekust märku. Pikemad õhtu ja soojemad ilmad soodustavad õues seiklemist.  Kummikud jalga, kindad kätte ning näpud mulda. 

  Loe edasi
  12.07.2019
 2. Teadlik okste lõikus

  Teadlik okste lõikus

  Aias kasvavate puude lõikamine tuleb sageli ette võtta sellepärast, et esialgselt planeeritud ruum on jäänud väikeseks või varjab suureks kasvanud puu vajalikku valgust. Lõikamist tahavad ka marutuules või lumekoorma all murdunud oksad. Põõsaid lõikavad inimesed üldjuhul okste noorendamise eesmärgil, õitsemise stimuleerimiseks või põõsale kindla vormi andmiseks.

  Loe edasi
  06.08.2020
Kirjuta oma arvustus
Hinda ja kommenteeri
Oksakäärid Fiskars SmartFit
Kokkusobivad kategooriad