Aiakäärid Fiskars 18cm

Оценить и комментировать
Lisaks kääride kasutamisele köögis saab neid edukalt rakendada ka aianduses. Читать дальше
Нет в наличии
21,15 € / tk 23,50 € / tk
Вы сэкономите 2,35 € (-10%)
Lisaks kääride kasutamisele köögis saab neid edukalt rakendada ka aianduses. Käärid on suurepärased abilised erinevatel lõikamistel ja pügamistel. Väikesed ja täpsed tööd saavad edukalt tehtud aiakääridega. Omadused: - Lillede ja taimede lõikamiseks - Sakilise äärega terad
 1. Mai toimetused

  Mai toimetused

  Mai on aedniku jaoks üks põnevamaid kuid. Nimekiri on nii pikk, et silme ees läheb kirjuks. Ülesanded tuleb kiiremini juurde, kui neid maha jõuad kriipsutada. Sellegipoolest toob lehekuu küllaga ootusärvust. Igakord, kui sead sammud aeda on mõni uus värske õis pead tõstmas. Õhus sumisevad esimesed putukad ja linnud annavad oma kohalolekust märku. Pikemad õhtu ja soojemad ilmad soodustavad õues seiklemist.  Kummikud jalga, kindad kätte ning näpud mulda. 

  Читать дальше
  12.07.2019
 2. Juuni toimetused

  Juuni toimetused

  Soe suvekuu on käes ja kiire õitsemise aeg hakkab tasapisi jõudma oma tippaega. Kui sa tunned, et naabriaed paistab ikkagi pisut värvilisem ja ilusam siis lihtsaim viis on Decora taimehoovist soetada endale kaunid suveistikud. Õitsvad üheaastased lilled on hästi väetatud ning tulemuseks kenasti hargnenud õitsev taim, kes ootab aeda istutamist. Sul jääb vaid ette valmistada pinnas ja kasta taime enne potist eemaldamist. Istudades jälgi vahekaugust, selle leiad etiketilt ja ära unusta kasta.

  Читать дальше
  12.07.2019
Kirjuta oma arvustus
Оценить и комментировать
Aiakäärid Fiskars 18cm
Совместимые категории