Артикул
6411501110121

Oksakäärid Fiskars L vaheliti PX94

Hinda ja kommenteeri
Fiskars oksakäärid Loe edasi
Laos
40,95 € / tk 45,50 € / tk
Säästad 4,55 € (-10%)
 • Lõikab kuni  Ø 26 mm läbimõõduga oksi.
 • Unikaalne PowerGear™  tehnoloogia teeb lõikamise 3,5 korda kergemaks, võrreldes standart tehnoloogiatega.
 • Kerge ja vastupidav FiberComp konstruktsioon ning eriti tugevast roostevabast terasest (CrMoV) terad on kaetud PTFE-ga et suurendada jõudlust
 • Mugavad SoftGrip™ käepidemed.
 • Sobib keskmistele ja suurematele käesuurustele
 1. Äratame aiatööriistad talveunest

  Äratame aiatööriistad talveunest

  Aiahooaeg tõttab suurel kiirusel ning just nüüd on aeg oma armsatele aiainstrumentidele uus elu sisse puhuda. Aiatööriistade eest hoolitsemine pikendab nende eluiga ja nii võime oma lemmikabimehi nautida pikki aastaid. Hooldatud aiatarvikud muudavad töötegemise imelihtsaks: katkise rehaga muru riisuda või tõrkuva muruniidukiga niitmine ei anna mingit naudingut. Sügisel tubastesse tegevustesse sukeldudes võis ka kõige tublimal aednikul ununeda kääridele pisut murujääke, labidale paks mullakiht või roosteplekid. Siin on mõned hooldusvõtted, kuidas tööriistad lihtsate vahenditega taas tippvormi viia.

  Loe edasi
  03.07.2019
 2. Märtsi toimetused

  Märtsi toimetused

  Aiasõprade rõõmuks on saabunud kevadkuu ning esimesed ettevalmistused aiahooajaks võivad alata. Üheskoos vaatame mõningaid näpunäiteid, mida märtsikuus toas ja aias ära teha. Proovi, kui mõnus on näpud mulda pista ja aidata taimel sirguda.

  Loe edasi
  10.07.2019
 3. Juuni toimetused

  Juuni toimetused

  Soe suvekuu on käes ja kiire õitsemise aeg hakkab tasapisi jõudma oma tippaega. Kui sa tunned, et naabriaed paistab ikkagi pisut värvilisem ja ilusam siis lihtsaim viis on Decora taimehoovist soetada endale kaunid suveistikud. Õitsvad üheaastased lilled on hästi väetatud ning tulemuseks kenasti hargnenud õitsev taim, kes ootab aeda istutamist. Sul jääb vaid ette valmistada pinnas ja kasta taime enne potist eemaldamist. Istudades jälgi vahekaugust, selle leiad etiketilt ja ära unusta kasta.

  Loe edasi
  12.07.2019
 4. Augusti toimetused

  Augusti toimetused

  August on hea hetk aja maha võtmiseks. Naudi kõike, mida oled loonud enda ümber. Kui aednikupisik sinus siiski rahu ei saa siis hooldustöid on aias alati, mille kallal nokitseda. Üldine hooldus aitab taimedel püsida oma parimas vormis ja sinu laual on alati parimad kodused aiasaadused.

  Loe edasi
  07.08.2019
 5. Septembri toimetused

  Septembri toimetused

  Sügisesed korralikud aiatööd aitavad kevadel säästa aega ja raha. Korralik koristamine, istutamine ja rohimine sügisel tasuvad ennast kevadel kindlasti ära. Viljad valmivad ja aed täitub erinevate värviliste taimedega. Decora Reklaamiosakond kaardistas aias tegutsemisalad ning tõi välja ülesanded, mis kindlasti tegemist tahavad.

  Loe edasi
  15.08.2019
 6. Teadlik okste lõikus

  Teadlik okste lõikus

  Aias kasvavate puude lõikamine tuleb sageli ette võtta sellepärast, et esialgselt planeeritud ruum on jäänud väikeseks või varjab suureks kasvanud puu vajalikku valgust. Lõikamist tahavad ka marutuules või lumekoorma all murdunud oksad. Põõsaid lõikavad inimesed üldjuhul okste noorendamise eesmärgil, õitsemise stimuleerimiseks või põõsale kindla vormi andmiseks.

  Loe edasi
  06.08.2020
 7. Õunapuude lõikamine

  Õunapuude lõikamine

  Kevad koputab uksele ja taas võib pilgu pöörata aeda. Paras aeg on õunapuid lõigata. Viljapuude lõikamine tähendab pidevalt head saagikust, sest oksteni jõuab valgust ja võra ei muutu metsikuks. Seega, kui soovid sügisel korralikku saaki saada, võta kevadel õunapuude lõikus käsile!

  Loe edasi
  05.03.2021
Kirjuta oma arvustus
Hinda ja kommenteeri
Oksakäärid Fiskars L vaheliti PX94
Kokkusobivad kategooriad