Tapeediliim Kiilto Master Pro 1L

Оценить и комментировать
Tapeediliim Kiilto Master Pro 1L Читать дальше
В наличии
4,05 € / tk 4,50 € / tk
Вы сэкономите 0,45 € (-10%)
4,05 € = L

Sobib klaaskiud- ja raskete tekstiilkatete kinnitamiseks kuivadesse sisetingimustesse. Ülevärvitav 24 h möödumisel. Sobib ka paberipõhistele tekstiilidele ja vinüültapeetidele.

 1. Kuidas paigaldada tapeeti?

  Kuidas paigaldada tapeeti?

  Tapeetimine on tänapäeval tänu kvaliteetsetele materjalidele ja töövahenditele igaühele lihtsasti teostatav. Selleks, et saavutada võimalikult ideaalne lõpptulemus, on siiski soovitatav jälgida erinevaid nippe ja nõuandeid. Eelnevalt kirjutasime,kuidas valida sobivat tapeeti, et tapeedi abil tuba visuaalselt muuta, kuid väga oluline on teostada ka mõned eeltööd, et tapeet seinas kaua püsiks ja hea välja näeks. Tapeetimise lihtsaks planeerimiseks oleme Decora meeskonnaga just Sulle kokku pannud suure portsu erinevaid näpunäited.

  Читать дальше
  03.07.2019
 2. Kuidas valida tapeeti?

  Kuidas valida tapeeti?

  Eluruume on võimalik erinevate vahendite abil viimistleda – mõni koduomanik eelistab värvitud, teine tapeeditud seinu, kolmandale aga meeldivad hoopiski kombinatsioonid dekoratiivkivide või fototapeediga.Eelnevates teemades oleme juba käsitlenud, kuidas valmistada sein ette värvimiseks või valida laminaatparketti, sel korral keskendume sobiva tapeedi valimisele.

  Читать дальше
  04.07.2019
Kirjuta oma arvustus
Оценить и комментировать
Tapeediliim Kiilto Master Pro 1L