Labidas Fiskars Solid terav

Оценить и комментировать
Fiskars labidas Читать дальше
В наличии
24,39 € / tk 27,10 € / tk
Вы сэкономите 2,71 € (-10%)
Kaevamistöö nõuab kindlat labidat ning teravaotsaline versioon Fiskarsi Solid seeriast on labidas, millele võib kindel olla nii mullatöödel, aukude kaevamisel, ääristamisel kui ka istutamisel. Kui sinu eesmärgiks on mullatööd, siis see tööriist ei vea sind alt. Igaks kaevamistööks mõeldud terava otsaga teritatud labidas. Pikkus: 1170mm Kaal: 1280g
 1. Maasikapeenra uuendamine

  Maasikapeenra uuendamine

  Kui soovid ,et maasikasaak oleks igal suvel külluslik pead peenart uuendama iga nelja aasta järel. Uuenduskuuri läbiviimiseks sobib hästi varakevad või hilissuvi, sest kuumus on selleks ajaks taandnud või pole veel jõudnud alata ning mullas on piisavalt niiskust. Suve lõpus istutatud taimed jõuvavad enne sügisesi püsivaid öökülmi juurduda ja kosuda, et talv vapralt üle elada.

  Читать дальше
  21.09.2020
 2. Kiviktaimla ehk kaunis mägiaed Inglismaalt

  Kiviktaimla ehk kaunis mägiaed Inglismaalt

  Võib tunduda, et üha enam on näha kiviktaimlaid vaid vanemate majade aedades. Meie künkaline maa siiski soosib uuemates rajoonides kiviktaimla loomist. Lihtsa vaevaga saab aia üldpilti muuta mitmekesisemaks. Liskas on küngastel või suurematel kallakutel muru niitmine küllaltki tülikas, seega miks mitte teha sinna üks kaunis igihaljaid lilli täis peenar.

  Читать дальше
  08.06.2021
Kirjuta oma arvustus
Оценить и комментировать
Labidas Fiskars Solid terav
Совместимые категории