Sokliplaat Kivex hall H-1 13x625x1250mm

Оценить и комментировать
Loodusliku kivipuruga kaetud fassaadi- ja sokliplaat. Alusmaterjalina on kasutatud tsementlaastplaati, mis kaetakse epoksiidvaiguga ja puistatakse üle loodusliku kivipuruga. Читать дальше
В наличии
17,46 € / tk 19,40 € / tk
Вы сэкономите 1,94 € (-10%)
  • Loodusliku kivipuruga kaetud fassaadi- ja sokliplaat. Alusmaterjalina on kasutatud tsementlaastplaati, mis kaetakse epoksiidvaiguga ja puistatakse üle loodusliku kivipuruga.
  • Mõõdud: 13 x 625 x 1250mm
  • Viimistlus: punane graniit


Plaadi käsitlemine

Ehitusplaate saab kinnitada nii puit- kui metallkonstruktsioonidele soovitavalt roostevabade kruvidega või soklite puhul liimvahuga.

Plaadi sobivasse mõõtu lõikamiseks soovitame kasutada kõvasulamkettaga ketaslõikurit. Plaati soovitame lõigata plaadi pindamata poolelt. Enne kruvidega kinnitamist tuleb plaati augud ette puurida. Puurimine peab toimuma plaadi kiviga pinnatud poolelt. Augu läbimõõt peab olema vähemalt 1,2 korda kruvi läbimõõtu. Kruvi pead ei tohi keerata plaadi sisse. Plaadi taha peab jätma vähemalt 20 mm tuulutusvahe. Sokliplaadil ei ole tuulutusvahet vaja jätta, kuid maa sisse jääva plaadi alla on soovitav panna killustik. Plaatide vahele peab jätma paigaldamisel paisuvuugid soovitavalt vähemalt 3 mm. Plaatide liitekohad soovitame tihenda vuugilindi- või vuugiliistuga. Horisontaalvuugis soovitame kasutada veenina.

Plaate saab paigaldada olenemata aastaajast.

Kirjuta oma arvustus
Оценить и комментировать
Sokliplaat Kivex hall H-1 13x625x1250mm
Совместимые категории