Tekstiilmultš DUPONT Plantex® Premium Weedmax, 1x15m, 68g/m2

Оценить и комментировать
Plantex Premium Weedmax tekstiilmultš Читать дальше
Нет в наличии
18,98 € / tk 27,50 € / tk
Вы сэкономите 8,53 € (-31%)
Plantex® Premium Weedmax on suure poorsusega umbrohu levikut tõkestav toode, mis toimib pikaajalise, tõhusa ja keskkonnasõbraliku tõrjevahendina enamuse umbrohtude puhul. See 68 g/m2 erikaaluga, katkematust polüpropüleenkiust termiliselt surve all kokkuliidetud väga tugev tekstiilkangas on ideaalne esmaseks umbrohtude levikut piiravaks tooteks. Toote ainulaadne materjalistruktuur võimaldab õhul, veel ja toitainetel kangast läbi pääseda, laseb mullal ja taime juurtel hingata, takistades samas umbrohtude läbitungimist alt üles ning tuulekantud umbrohuseemnete juurte tungimist ülevalt alla (nt võilill). Materjal parandab kasvupinnase keskkonda, mis omakorda soodustab tervemate taimede kasvamist, tagades samas ka vähese hooldusvajaduse aias levinumate umbrohtude tõrjel (sh näiteks võilill, meelespea, ristikhein, tulikas). Kasutades Plantex® Premium Weedmax’i kaob vajadus keemiliste ja keskkonnale ohtlike herbitsiidide kasutamiseks. See inertne umbrohutõrjekangas ei lagune ühtegi tüüpi mullas. Paigaldatud materjal tuleb katta kruusa, multši või muruga selleks, et tagada materjali umbrohutõkke omaduste säilimine kuni 20 aasta jooksul.

KASUTAMINE
Vähekoormatud teeradade, sillutatud õueala, pargiteede substraadi (dekoratiivsõelmed vms) ja mulla eralduskihina; terrasside all umbrohutõkkeks; hekkides, ilupeenardes multšiga kaetuna, peenrakastide põhjade all kaetuna istutusmullaga jne.

KOOSTIS
Termiliselt liidetud polüpropüleenikiud.

JUHISED
Lõigatav terava noa või kääridega. Jätkamiseks pannakse 10-15cm laiuselt ülekattesse, kinnitades soovi/vajaduse korral paanid mulla sisse torgatavate klambritega. Plantex Premium Weedmax'i paigaldamise järgselt lõigatakse taimede istutamiseks sobilikesse kohtadesse ristikujulised augud. Taimede istutamise järgselt tuleb materjal katta >5cm paksuse multši vm dekoratiivse puistematerjaliga. Herbitsiidide ja pestitsiidide kasutamine Plantex Weedmax'iga kaetud peenardes muudab garantii kehtetuks.

KASUTUSAEG
20 aastat kaetuna 5cm paksuse multši vm puistega.
  1. Võida võitlus umbrohuga!

    Võida võitlus umbrohuga!

    Hooldatud muru on silmale ilus vaadata samas ka jalale mõnus astuda. Kogenud aednik teab, et parim võitlus umbrohu vastu on muru õigaegne hooldus. Mõni taim kohe riivab silma, heameelega hoiaks seda oma aiast eemal. Selliseid istikuid nimetame umbrohuks. Pingutustest hoolimata on nad ikka tagasi. Peenramaal või lillepeenras kipuvad need samad pahalased kasutama kultuurtaimede eest toitaineid, isegi võimuvõitluses neid välja tõrjuma.

    Читать дальше
    02.07.2019
Kirjuta oma arvustus
Оценить и комментировать
Tekstiilmultš DUPONT Plantex® Premium Weedmax, 1x15m, 68g/m2