Seemned

Allahinnatud! Muruseeme BA koduõue 3kg Vaata suuremalt

Muruseeme Koduaiamuru 3kg

4742604000616

Toote hind ja laoseis kauplustes võib erineda e-poest.

Toodet pole enam laos

				

12,15 € / tk

-24%

15,99 €

				
				

Lisa soovinimekirja

Järelmaks alates 100 eur

Lisainfo

Müügiühik tk

Rohkem infot

NORM 1 kg = 50 m2


Koduaiamuru koosneb peenelehelistest liikidest, millest saab tiheda ja madalakasvulise muruvaiba. Segu kasvab nii päikese käes kui varjus. On vastupidav ja taastub kahjustustest hästi. Sobib hästi koduaedadesse, mänguväljakutele, haljasaladele. Parim külviaeg varakevadel, hilissuvel või varasügisel.


KASUTAMINE


MURU KÜLVAMISEL:


Jaota seemned kahte võrdsesse ossa. Kasutades ristkülvi, külva seemned ühtlaselt mullapinnale. Enne külvi rehitse murukamar tugevasti läbi. Külvi järel tihenda pind kergelt. Kasta idanemise ajal (umbes 3 nädala jooksul), et tärkav muru ei kuivaks.


HOOLDAMISEL:


Niida esimest korda, kui muru on 8-10 cm kõrgune. Seejärel niida kord nädalas (keskmine kõrgus 3,5 cm). Kasvavat muru väeta kevadel 4 kg / 100 m² muru kevadväetisega. Murus kasvavast samblast aitab vabaneda muruväetis samblaeemaldajaga. Tekkinud tühikud murus täida mullaga ning külva peale uus muruseeme. Suvel väeta 1 kord pikaajalise toimega muru püsiväetisega 4 kg/100 m². Võililled ja laialehelised umbrohud tõrju Starane (20 ml/2 l) lahusega. Sügisel, augustis–septembris kasuta talvekindluse tõstmiseks muru sügisväetist 4 kg/100 m².

Kirjutage oma ülevaade

Muruseeme Koduaiamuru 3kg

Muruseeme Koduaiamuru 3kg

Kirjutage oma ülevaade