Servalaud Strong Basic 80x15 tumepruun 4,2m

Hinda ja kommenteeri
STRONG-profiilist servalauad pinnatöötlusega Basic. Loe edasi
Laos
3,78 € / jm 4,20 € / jm
Säästad 0,42 € (-10%)
Servalaud Strong Basic 80x15 tumepruun 4,2m on ostmiseks saadaval sammudega 4.2

Puitplastkomposiitmaterjalist seest täis STRONG-profiilist servalauad pinnatöötlusega Basic, mõeldud terrasside servamiseks. Toodete koostis on välja töötatud põhjamaises kliimas kasutamiseks, sisaldades parimat kooslust puidust (60%), plastist (30%) ja lisaainetest (10%). Selline materjalide kombinatsioon annab toodetele naturaalse puidu ilu, tagab pikaajalise vastupidavuse ja peaaegu olematud hoolduskulud. Tooted on ilmastikukindlad, ei vaja õlitamist ega värvimist, ei eralda pinde ja ei ole libedad isegi märja ilmaga.
STRONG on täisprofiil, mille omadused on sobivaimad üldkasutatavatele aladele, nagu hotellide ja munitsipaalhoonete väliterrassid, õueteed, väliskohvikud, kaubanduspinnad, sadamad jne.
Pinnatöötlus Basic on harjatud pind.

  1. Terrassi ehitamine

    Terrassi ehitamine

    Koduaeda terrassi ehitamine tundub keerukas ülesanne. Tihti palutakse abi professionaalidelt, kes ehitavad terrassi kiirelt valmis.Kui tahad ise kätt külge panna, siis leidub väga palju materjale, mis aitavad Sul seda lihtsa vaevaga teha. Selleks on vaja vaid täiesti elementaarseid ehitusmaterjale, natuke teadmisi ning paar lihtsat nippi. Decora meeskond tuleb Sulle appi, et saaksid ehitada terrassi, kus hiljem hommikukohvi või õhtuseid grillipidusid nautida!

    Loe edasi
    05.06.2020
Kirjuta oma arvustus
Hinda ja kommenteeri
Servalaud Strong Basic 80x15 tumepruun 4,2m
Kokkusobivad kategooriad