Liisi järelmaks

Valides veebruaris Decora e-poes makseviisiks Liisi järelmaksu, saad

esimesed 3 kuud intressivabalt!

Liisi järelmaksu kampaaniatingimused: esimesed 3 kuud intress 0%, lepingu pikkus vähemalt 6 kuud, sissemakse alates 0 eurost, lepingutasu alates 0 eurost.

Kampaania periood 1. - 28. veebruar 2019a.

Liisi järelmaks aitab Teid vajaliku kauba soetamisel. Saate ise valida sobiva sissemaksu suuruse ja lepinguperioodi. Pärast esimese sissemakse tasumist ning allkirjastatud lepingute tagastamist, antakse Teie tellimus töösse ja kaup tarnitakse vastavalt tarneajale. Järelmaksu võivad taotleda kõik vähemalt 18-aastased Eesti Vabariigi kodanikud või Eestis alalist elamisluba omavad inimesed. Liisi järelmaks kehtib kõikides meie kauplustes ja e-poes.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga. Liisi järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku. Antud makselahendus teeb otsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

*Liisi järelmaksu pakkujaks on KODULIISING AS (reg. kood 14080830).

Liisi järelmaksu tavatingimused on järgmised: intress alates 9,9%, lepingutasu alates 0 eurost, periood 2-60 kuud

Liisi järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. 

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Krediidi kulukuse esialgne määr on 16,24% aastas. Krediidi kulukuse määr on arvutatud eeldusel, et krediidisumma on 1500,00 eurot, intressimäär 18% aastas, lepingu kestus 6 kuud, lepingutasu 0 eurot ning kogu krediit võetakse koheselt kasutusse täies mahus.

Sulge
Menüü
Kategooriad