Decora järelmaksuga 0% intress

Valides märtsis ja aprillis e-poes makseviisiks 
DECORA järelmaksu, saad
esimesed 3 kuud intressivabalt!

DECORA järelmaksu kampaaniatingimused: esimesed 3 kuud intress 0%, sissemakse alates 0 eurost, lepingutasu alates 0 eurost. Minimaalne ostusumma 50€.

Kampaania periood 1. märts - 30. aprill 2019a.

DECORA järelmaks aitab Teid vajaliku kauba soetamisel. Saate ise valida sobiva sissemaksu suuruse ja lepinguperioodi. Pärast esimese sissemakse tasumist ning allkirjastatud lepingute tagastamist, antakse Teie tellimus töösse ja kaup tarnitakse vastavalt tarneajale. Järelmaksu võivad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud või Eestis alalist elamisluba omavad inimesed. Decora järelmaks kehtib e-poes ja Tartu kaupluses. 

   Populaarsed kategooriad   TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga. Decora järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku. Antud makselahendus teeb otsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

Decora järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

Decora järelmaksu tavatingimused on järgmised:

  • Intress alates 0%
  • Lepingutasu alates 0 eurost
  • Periood kuni 4 aastat

Decora järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. Decora järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 2049-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 14% aastas ja lepingutasuga 14.90 eurot on krediidi kulukuse määr 31.12%, kuumakse suurus 197.14 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 2365.68 eurot.

Sulge
Menüü
Kategooriad