Suitsuahi GSS-125

Hinda ja kommenteeri
Väike suitsuahi on neljakandiline ning ümbritsetud kolmes küljest topeltseinaga (see tagab ka kvaliteetse töö külma ilmaga). Loe edasi
Laos
360,00 € / tk 400,00 € / tk
Säästad 40,00 € (-10%)

Kuumsuitsuahi on mõeldud kala-, liha- ja linnuliha kuumsuitsetamiseks. Ahi sobib kasutamiseks suvilasse, eramaja aeda või maakodusse.
Kuumsuitsuahju konstruktsioon on topeltseinaline (külgedel ja taga), mille vahel liikuv küttesuits hoiab ahjus stabiilselt ühtlast temperatuuri. Topeltseinad väldivad suitsutamisruumis kondensvee teket kui välistemperatuur on madalam. Kuumsuitsuahi on kahekambriline, mõlemad on ustega suletavad.
Alumine koldeosa - mõeldud kütmiseks, mille kaudu toimub suitsutamiseks vajaliku temperatuuri tagamine.
Ülemine osa on suitsutamisruumis, milles asuvad võrkrestid ja koldelae kohal rasvapann, mis väldib suitsutamisel rasva tilkumise koldelaele ja selle põlema mineku. Lisaks koldelae üleval on riputuskohad, kuhu on võimalik sobivaid vardaid kasutades kala või liha rippu panna (eelnevalt eemaldades restid).
Ahju konstruktsioonist tulenevalt on võimalik täiesti puhta suitsu toomine kartmata, et küttekoldesse valet tüüpi puude (näiteks okaspuu) sattumisel rikneks ahjus valmistatav toit.
Väike suitsuahi on neljakandiline ning ümbritsetud kolmes küljest topeltseinaga (see tagab ka kvaliteetse töö külma ilmaga).
Välismõõdud on 125x40x40cm.
Ahjus on kaasas kaks roostevaba resti ja vardad.
Korsten ei ole eemaldatav.
Suitsuahju korsten on koos siibriga ja see on eemaldatav (näiteks on võimalus panna suitsuahi varikatuse alla, ning suitsutoru viia läbi katuse).
Termomeetriga varustatud suitsuahi on valmistatud järgmisest metalli paksusest:

  • suitsutusruumi põhi on 3 mm;
  • mõlemad suitsukambrid on 2 mm;
  • korpus 1,5 mm


Mõlemal küljel käepided suitsuahju transportimiseks.

Kirjuta oma arvustus
Hinda ja kommenteeri
Suitsuahi GSS-125