Tootekood
49500124560

Survepesur Stihl 130 PLUS

Hinda ja kommenteeri
Laost otsas
432,00 € / tk 480,00 € / tk
Säästad 48,00 € (-10%)

Korraliku veehulga ja survega alumiiniumpumba, harjavaba induktsioonmootori, voolikurullil optimaalse pikkusega hästi painduva metallarüüsiga kumm tekstiilkattega survevooliku ja hea pesuvõimekusega pesur väga nõudlikule kodukasutajale kodusteks puhastustöödeks. Pikk, keeratav ja vooliku kiirühendusega ning mittelibiseva käepidemega(kumm) pesupüstol võimaldab mugavalt tööd teha.

Komplekti kuulub rotojetdüüs (ringdüüs) e. pesudüüs raskema mustuse eemaldamiseks, pesudüüs ja reguleeritav pesuaineotsik paagiga. Pesuri transpordiks ja lihtsamaks hoiustamiseks on lukustatav teleskoopkäepide, Survevooliku hoiustamine voolikurullil ja düüside hoiustamine kaanega sahtlis. Elektrikaabel 5m ja kerge keeratava eemaldusega seadmelt. Tõstmiseks on lisaks eeskäepide.

STIHL pesurid on kasutatavad ka ilma trassisurveta e. imevad vett veekogust või anumatest. Imemiseks on vaja spetsiaalset tugeva seinalist imuvoolikut ja põhjaklappi filtriga. STIHL soovitab alati kasutada veefiltrit, et tagada pikk kasutusiga.


Mootori SeeriaInduktsioon elektrimootor (harjavaba)Voolik9 m, metallrüüsiga kumm tekstiilkattega voolikurullilImemisjõudlusk.a. ima trassisurveta ja imemiskõrgusega 1mSpindli Kiirus (Rpm)2800Maksimaalne Veetemperatuur (C)60Kaal (Kg)20

Kirjuta oma arvustus
Hinda ja kommenteeri
Survepesur Stihl 130 PLUS