Laki põik 4, 12915

Üldkontakt: 661 0808

decora@decora.ee

 

Lahtiolekuajad

E - R    8.00 - 20.00
L 9.00 - 19.00
P 9.00 - 17.00

 

E-pood

5887 6289 (E-R 8-17)

epood@decora.ee


Kontaktid

Tarmo Teder

Kaupluse juhataja

tarmo@decora.ee

Kaspar Viira

ehitusosakonna juhataja

kaspar@decora.ee

Imre Avaste

viimistlusosakonna juhataja

imre.avaste@decora.ee

Tiina Sai

aia- ja koduosakonna juhataja

sai@decora.ee

Värvistuudio

5383 0662

varv.tallinn@decora.ee

Põrandakatted

5382 9119

porand.tallinn@decora.ee

Vaibad

5387 4416

vaip.tallinn@decora.ee

Tööriistad

516 6046

tooriist.tallinn@decora.ee

Sanitaartehnika

5307 1288

santeh.tallinn@decora.ee

Valgustid ja elektrikaubad

5380 5833

valgus.tallinn@decora.ee

Tapeedid

5380 4404

tapeet.tallinn@decora.ee

Taimehoov

5382 2850

aed.tallinn@decora.ee

Ärikliendimüük ja üldehitus

5383 0829


Ärimüük

Hea Kunde!

Kui soovid saada AS Decora krediidikliendiks, palume täita krediidilimiidi taotlus ning saata see aadressil krediidihaldus@decora.ee või toimetada lähimasse AS Decora kauplusesse. Lisainfo: 5304 3550

Koos krediidilimiidi taotlusega palume esitada ka volitatud isikute nimekiri ning vajadusel seda jooksvalt muuta.

Vahur Toots

ärikliendijuht

5 015 634

vahur.toots@decora.ee

Alo Lengert

ärikliendihaldur

53 426 025

alo@decora.ee

Tarvo Lätemägi

ärikliendihaldur

5 538 673

tarvo@decora.ee

Merilyn Malberg

ärikliendihaldur

51 946 933

merilyn@decora.ee

Romain Randoja

ärikliendihaldur

5 043 096

romain@decora.ee

Kirill Martšuk

ärikliendihaldur

55 564 584

kirill@decora.ee

Marika Loginova

ärikliendihaldur

5 149 839

marika.loginova@decora.ee

Katrin Papagoi

ärikliendihaldur

53 824 751

katrin@decora.ee

Andre Müürisepp

ärikliendihaldur

5 079 732

andre@decora.ee

Carola Pais

arvemüügi kliendihaldur

5 200 998

carola@decora.ee

Ilja Kirijenko

arvemüügi kliendihaldur

53 808 668

ilja@decora.ee

Kaupo Rattus

arvemüügi kliendihaldur

57 807 706

kaupo@decora.ee

Edgar Helmuth-Kotkas

arvemüügi kliendihaldur

5 229 534

edgar@decora.ee

Heidy Paloots

müügiassistent

58 189 454

heidy@decora.ee


Remondi- ja paigaldusteenused

Teenuseid pakutakse Tallinnas ja lähiümbruses.

Ronetex OÜ pakub:

  • seina/ lagede värvimine (min kogus 10m2)
  • seina/lagede pahteldamine/ lihvimine (min kogus 10m2)
  • seinte ja põrandate plaatimine, min kogus 5m2
  • tapeedi kleepimine, min kogus 10m2
  • parketi paigaldamine, min kogus 10m2
  • PVC/vinüülkatte paigaldamine, min kogus 10m2
  • betoonpõranda tasandamine kuni 5 mm, min kogus 10m2
  • betoonpõranda valamine kuni 50 mm, min kogus 10m2
  • siseukse paigaldamine, (sisaldab kulumaterjale:kruvid, mont.vaht, liistunaelad)
  • siseukse demonteerimine
  • väliseukse paigaldamine, (sisaldab kulumaterjale:kruvid, mont.vaht, liistunaelad)
  • välisukse demonteerimine
  • veekütte radiaatori vahetamine
  • ühesüsteemse veeboileri paigaldus
  • segisti paigaldus
  • valamu paigaldus
  • wc-poti paigaldus
  • dušinurga paigaldus
  • dušikabiini paigaldus
  • vanni paigaldus

Küsi pakkumist 56687483 või ronetex.oy@gmail.com