Riia 128 50411

Üldkontakt: 7 331 350

Faks 7 331 351

decora@decora.ee

 

Lahtiolekuajad

E - R    8.00 - 19.00
L 9.00 - 17.00
P    10.00 - 16.00

 

E-pood

733 1353 (E-R 8-17)

epood@decora.ee

ullscreen">

Kontaktid

Ellika Kall

kaupluse juhataja

7 331 357

ellika@decora.ee

Arvemüük

7 331 366

Keraamilised plaadid

7 331 369

plaadid.tartu@decora.ee

Kaminad, saunad

7 331 361

kamin.tartu@decora.ee

Sanitaartehnika

7 331 370

santeh.tartu@decora.ee

Valgustid, elektrikaubad

7 331 379

elekter.tartu@decora.ee

Põrandakatted, kinnitusvahendid, tööriistad 

7 331 358

porand.tartu@decora.ee

Värvistuudio

7 331 376

varv.tartu@decora.ee

Tapeedid, seinakatted

7 331 371

Kodukaubad

7 331 364

Ladu 1

7 331 378


Ärimüük

Hea Kunde!

Kui soovid saada AS Decora krediidikliendiks, palume täita krediidilimiidi taotlus ning saata see aadressil krediidihaldus@decora.ee või toimetada lähimasse AS Decora kauplusesse. Lisainfo: 5304 3550

Koos krediidilimiidi taotlusega palume esitada ka volitatud isikute nimekiri ning vajadusel seda jooksvalt muuta.

Margus Antsi

arvemüügi kliendihaldur

7 331 366

53 990 509

margus@decora.ee

Kaidi Kalind

arvemüügi kliendihaldur

7 331 366

53 056 200

kaidi@decora.ee

Neili Klement

arvemüügi kliendihaldur

7 331 366

53 088 585

neili@decora.ee

Janno Reimand

arvemüügi kliendihaldur

7 331 366

53 860 605

janno@decora.ee

Alari Saar

arvemüügi kliendihaldur

7 331 366

53 050 110

alari@decora.ee

Mait Toodo

ärikliendihaldur

7 302 141

5 015 457

mait@decora.ee

Mati Proos

ärikliendihaldur

7 302 141

5 263 896

mati.proos@decora.ee

Heinar Kitsnik

ärikliendihaldur

7 301 142

5 110 735

heinar@decora.ee

Enno Tubli

ärikliendihaldur

7 302 149

5 053 167

enno@decora.ee

Egon Lõhmuste

ärikliendihaldur

7 331 384

53 423 818

egon@decora.ee

Janis Alliksoo

ärikliendihaldur

5 036 125

janis@decora.ee

Kristiine Melk

ärikliendihaldur

53 071 755

kristiine@decora.ee