Tootekood
4078500046718

Teritaja Gardena

Hinda ja kommenteeri

Teritaja sobib enamikule teradest

Loe edasi
Laost otsas
12,96 € / tk 14,40 € / tk
Säästad 1,44 € (-10%)

Gardena noa- ja kirveteritaja on mitmekülgne tööriist, mis sobib nugade , kirveste ja muude erinevate terade teritamiseks. Juhtsooned ja kahepoolsed teemantitega kaetud teritusterad teritavad mõlemat pidi lükates ja tagavad veatu tulemuse iga kord. Ergonoomiline ja tugev käepide ning libisemiskindel põhi tagavad mugava ja ohutu töötamise.

Disain pole mitte ainult esteetiliselt atraktiivne, vaid seda saavad kasutada nii parema- kui ka vasakukäelised inimesed. Spetsiaalselt väljatöötatud lihvimisketas töötab mõlemas suunas edasi-tagasi lüketega, mis muudavad teritamise kiireks ja tõhusaks.

Ergonoomilise kujuga käepide tagab hõlpsa käsitsemise ja ohutu töö. Roostevabast terasest vahetükk käepidemes näitab kvaliteetset disaini ja vastupidavust.

Teemantkattega lihvimiskettad lihvivad terasid korduvalt kuni nõutava teravuseni ja töötlevad terasid kiiresti.

Käepideme ja lihvimisseadme allosas olevad kummist nupud tagavad tugeva ja kindla jalgealuse seadme ohutuks kasutamiseks. Käekaitse kaitseb kasutajat kõigi võimalike vigastuste eest

Universaalne teritaja, mis hõlmab laia valikut kirveotsi ja terasid. Lihvimisseadme suuremat ava kasutatakse kirvestele ja väiksemat ava teradele. Juhtavad takistavad terade libisemist teritamis ajal.

  1. Ehita taimedele oma kodu

    Ehita taimedele oma kodu

    Kasvuhoone avab tee taimedeni, mille kasvatamist Eesti heitlik kliima ei soodusta. Lisaks maitsvatele köögiviljadele võid sinna sisse seada oluliselt nõudlikumad isendid nagu viinamarjad või arbuusid. Nagu kõik pikaajalised investeeringud nõuab seegi ost pikemat järelemõtlemist ja planeerimist. Kasvuhooneid on erinevate konstruktsioonide, suuruste ja lisadega. Püüa leida just selline, mis sobitub sinu aia iseloomuga, pakub piisavalt mugavust ning head elupaika taimedele.

    Loe edasi
    11.05.2020
Kirjuta oma arvustus
Hinda ja kommenteeri
Teritaja Gardena