Terrassilaud MML Light tumepruun 4,2m

Hinda ja kommenteeri
LIGHT on õõnesprofiil, millel on hea tugevuse ja kaalu suhe, mis teeb LIGHT-profiilist enim kasutatava terrassilaua. Loe edasi
Laos
6,21 € / jm 6,90 € / jm
Säästad 0,69 € (-10%)
Terrassilaud MML Light tumepruun 4,2m on ostmiseks saadaval sammudega 4.2

Puitplastkomposiitmaterjalist seest õõnsad LIGHT-profiilist terrassilauad pinnatöötlusega Modern/Modern L. Toodete koostis on välja töötatud põhjamaises kliimas kasutamiseks, sisaldades parimat kooslust puidust (60%), plastist (30%) ja lisaainetest (10%). Selline materjalide kombinatsioon annab toodetele naturaalse puidu ilu, tagab pikaajalise vastupidavuse ja peaaegu olematud hoolduskulud. Tooted on ilmastikukindlad, ei vaja õlitamist ega värvimist, ei eralda pinde ja ei ole libedad isegi märja ilmaga.
Kasutusalad: terrassid, rõdud, õueteed, lehtlad jne.

  1. Aiamajake - suvenautleja lemmik koht

    Aiamajake - suvenautleja lemmik koht

    Aasta kõige mõnusam aeg on käes! Ilusad ilmad soodustavad vaba aja veetmist terrassil pikutades või grillides. Selleks, et vihmasabina saatel ei peaks asju jooksuga hakkama kokku korjama võib ehitada aeda mõnusa girllimaja, aiatarvikutele praktilise panipaiga või pere pisematele vahva mängumaja.Terrassiala või varjualune on mõnusa suveõhtu nautimiseks ideaalne lahendus. Väliköök annab võimaluse valmistada kogu õhtusöök värskes õhus. Enam ei pea keegi salatit üksinda toas ette valmistama, vaid saab seda teha koos ülejäänud seltskonnaga grilli vahetus läheduses.

    Loe edasi
    11.06.2020
Kirjuta oma arvustus
Hinda ja kommenteeri
Terrassilaud MML Light tumepruun 4,2m
Kokkusobivad kategooriad