Terrassiplaat 300x300x23 tumepruun 10tk

Hinda ja kommenteeri
Tooted on ilmastikukindlad,ei vaja õlitamist ega värvimist,ei eralda pinde ja ei lähe libedaks isegi märja ilmaga. Loe edasi
Laos
37,71 € / pakk 41,90 € / pakk
Säästad 4,19 € (-10%)

Puitplastkomposiitmaterjalist terrassiplaadid, pinnatöötlusega Natural
Tooted on ilmastikukindlad,ei vaja õlitamist ega värvimist,ei eralda pinde ja ei lähe libedaks isegi märja ilmaga.
Sobib kasutamiseks rõdul, kasuhoones, terrassil, verandal ja ka murul.
Mooduleid võib paigaldada nii tugevale pinnale kui ka otse murule.
Ei vaja kinnitusvahendeid.

 1. Terrassi ehitamine

  Terrassi ehitamine

  Koduaeda terrassi ehitamine tundub keerukas ülesanne. Tihti palutakse abi professionaalidelt, kes ehitavad terrassi kiirelt valmis.Kui tahad ise kätt külge panna, siis leidub väga palju materjale, mis aitavad Sul seda lihtsa vaevaga teha. Selleks on vaja vaid täiesti elementaarseid ehitusmaterjale, natuke teadmisi ning paar lihtsat nippi. Decora meeskond tuleb Sulle appi, et saaksid ehitada terrassi, kus hiljem hommikukohvi või õhtuseid grillipidusid nautida!

  Loe edasi
  05.06.2020
 2. Aiamajake - suvenautleja lemmik koht

  Aiamajake - suvenautleja lemmik koht

  Aasta kõige mõnusam aeg on käes! Ilusad ilmad soodustavad vaba aja veetmist terrassil pikutades või grillides. Selleks, et vihmasabina saatel ei peaks asju jooksuga hakkama kokku korjama võib ehitada aeda mõnusa girllimaja, aiatarvikutele praktilise panipaiga või pere pisematele vahva mängumaja.Terrassiala või varjualune on mõnusa suveõhtu nautimiseks ideaalne lahendus. Väliköök annab võimaluse valmistada kogu õhtusöök värskes õhus. Enam ei pea keegi salatit üksinda toas ette valmistama, vaid saab seda teha koos ülejäänud seltskonnaga grilli vahetus läheduses.

  Loe edasi
  11.06.2020
Kirjuta oma arvustus
Hinda ja kommenteeri
Terrassiplaat 300x300x23 tumepruun 10tk
Kokkusobivad kategooriad