Tycroc ehitusplaadid

Tycroc FXL 2500x600x20mm Vaata suuremalt

Tycroc FXL 2500x600x20mm

6971791560384

Toote hind ja laoseis kauplustes võib erineda e-poest.

Laos

				

46,00 € / TK

				
				

Lisa soovinimekirja

Järelmaks alates 100 eur

Lisainfo

Müügiühik TK

Rohkem infot

Tycroc FXL sisuks on ekstrudeeritud polüstüreen (inglise keelne lühend XPS foam). Et tagada plaadi jäikus ja vastupidavus on veekindel vahtsüdamik kaetud polümeertsementkihiga, mille peal on klaaskiud-armeerimisvõrk ja seejärel polümeertsemendi teine kiht. Selline pind on koheselt valmis viimistlustöödeks.


Kaardus dušikabiinide, kumerate aurusauna lagede, seinte või pinkide ehitamiseks loodud Tycroc FXL ehitusplaat on ideaalne lahendus nimetatud ideede teostamiseks. 


Tootja poolt eelnevalt sooneliseks lõigatud ehitusplaat on mõeldud spetsiaalselt kumerate pindade ehitamiseks. Sooned ei ole lõigatud lõpuni läbi ehitusplaadi - seega kehtivad kõik Tycroc TWP ehitusplaadi head hüdrofoobsed omadused, toode on veekindel ning mingit lisa hüdroisolatsiooni ei vaja. Lisaks on võimalik ise täiendavalt lisa sooni lõigata ja seeläbi saavutada kas siis väiksem võimalik raadius või näiteks kumerus mõlemasuunaliselt.


Tycroc soonelisi plaate saab ja tohib kasutada ka välitingimustes (sokkel, fassaad, aknapaled jne.) tingimusel, et plaadi sisuks olev ekstrudeeritud polüstüreen (inglise keelne lühend XPS foam) on UV-kiirguse eest kaitstud ehk kaetud viimistlusmaterjaliga (laudis, krohv, fassadiplaat vms.).

Kirjutage oma ülevaade

Tycroc FXL 2500x600x20mm

Tycroc FXL 2500x600x20mm

Kirjutage oma ülevaade

Sulge
Menüü
Kategooriad