Decora üllatab Tartu ehitusmessil kliente suure püsisoodustusega!

Esmakordselt osaleb selleaastasel Tartu Ehitus ja Sisustusmessil Decora ehituspood, kes üllatab kliente varasemast suurema püsisoodustusega kliendikaartidega.

„Seni on Decoral olnud messiga Ehitus ja Sisustus igal aastal väga hea koostöö ning sel aastal otsustasime ka ise messist osa saada, seda lausa 144 m2 alal,“ sõnas Decora turundusdirektor Kelly Härmson. Ettevõte on juba mitu aastat järjest olnud messi ametlik koostööpartner, kuid seni pole veel oma messialaga välja tuldud. „Kindlasti on meie varasem osalemine jäänud mingil määral ka ideede puuduse taha. Meie nägemuse kohaselt peaks iga mess pakkuma lisaks kontaktide loomisele ka natuke elamusi,“ selgitas Härmson põhjust.

Decorale omase huumoriga tuuakse suurele messialale välja telereklaamidest tuntuks saanud reklaamiosakond. „Kuna tahame alati klientidele pakkuda halli argipäeva pisut positiivsust, toome messile välja oma meeleoluka ja palju kõneainet tekitanud reklaamiosakonna, kuid pisut ebatavalisemas võtmes,“ ütles Härmson, kelle sõnul on tegemist omaette väikse enviromentlaadi kunstiga. Decora messiala iseloomustab Härmsoni sõnul neile omane humoorikus ja lihtsus.

Lisaks reklaamiosakonnale on kohal ka Decora töötajad, kes vormistavad kohapeal erakordse messipakkumisena ID-kaardi põhiseid kliendikaarte lausa – 21% püsisoodustusega. „See on eriline messipakkumine, mida näeb ainult Tartu messil Ehitus ja Sisustus 2018,“ kinnitas Härmson, kelle sõnul tahetakse pakkumisega näidata, et lisaks Lätile on võimalik ka Eestist püsivalt hea hinnaga ehituskaupa saada. „Ei pea tingimata Lätti sõitma, kui kodumaine ehituskauplus pakub kvaliteedi ning hinna osas väga head konkurentsi,“ sõnas Decora turundusdirektor, „truu püsiklient on iga ettevõtte oluliseim vara“.

ALLIKAS: https://ehitusmessid.ee/2018/10/16/messi-koostoopartner-decora-ullatab-kliente-suure-pusisoodustusega/


NB! Püsisoodustusega kliendikaarte vormistatakse ainult Tartu Ehitus ja Sisustusmessil 2018. Pakkumist ei vormistata kauplustes ega e-poes.Sulge
Menüü
Kategooriad