Kevadised trendid Sinu koju!
Aasta värv ja Color now 2019


Et klientidel oleks igal aastal veel lihtsam trendidega kaasas käia, valib Decora hea koostööpartner Tikkurila igal aastal välja aasta värvi. Aasta värv peaks nende sõnul olema justkui kõikehõlmav positiivne jõud, mis endaga kaasa haarab ja rõõmsaks teeb. Õige tooniga saame näidata ühekorraga oma erinevaid külgi: mängulist, rahumeelset ja tundlikku.

2019. aasta värv on elav, virsikukarva, mahlakas Flamingo K219. Piirimurdev optimistlik atmosfäär, Miami kunagine glamuur ja loomulikult sealsed ikooni staatuses roosad veelinnud. Maailmas, mis tundub kohati ebakindel, hektiline, vahel isegi kaootiline, on mõnus heita pilt kaastate taha, mil elu tundus muretu. Mõistame, et igatseme neid erksaid värve ja soovime taas kogeda rõõmuhetki. Tikkurila poolt valitud aasta värv on selleks ideaalne lahendus.

Kui terve toa värvimine üht tooni tundub Sulle liialt radikaalne, siis miks mitte lisada mõni helge nüanss oma kodusesse interjööri. Näiteks värvi õhkavalt roosaks hoopis tool või taburet ning tunda, kuidas tuba täitub mõnusalt positiivse energiaga.

Lisaks aastavärvile on Tikkurila välja tulnud Color Now 2019 trendivärvide kollektsiooniga - nii võid aasta värvi sobitada kokku teiste Color Now 2019 värvitoonidega.

Color now 2019 värvitoonid:


Punased

         Julge punane M319 Reef
         Tume ja iseloomuga L418 Nectar
         Õrnroosakas puudritaoline H320 Magnolia
         Mahlane ja elav virsikukarva aasta värv K319 Flamingo

Kollased
         Päikseline ja julge S302 Grapefruit
         Julge ja sinepikollane L392 Ducat
         Soe ja hele F392 Cocoa butter
         Piisakese apelsinikarva oranžiga L396 Beeswax


Sinised

         Soe ja särav sinine J356 Sky
         Traditsiooniline kuninglik sinine M354 Macaw
         Pehme ja sametine lilla J426 Lilac
         Sügav ja rahustav sinine L433 Atlantis

Rohelised
         Erk ja silmapaistev roheline L373 Emerald
         Mustjas-roheline N439 Abyss
         Tumedat sammalt meenutav M386 Amazon
         Hele mündikarva roheline G371 Crystal

 

Kevadised mustrid


Kevad on tõesti erksate värvide ja julgete sisekujundajate aeg. Elavate värvide ning kujundite kasutamine pole mööda läinud ka tapeedimaailmast. Et koju pisut värskust tuua, tasub valida välja efektseinad, kuhu paigaldada toretsev muster või värv. Võime garanteerida, et vaid ühe seina tapeetimisel muudad kogu toa ilme palju elavamaks. Kindlasti tasub samu toone ja mustreid sisse tuua ka mööbli või kujunduselementidega, et tekitada kogu toast ühine tervik.


VAATA TAPEEDIVALIKUT!


Hea variant on mustrit ja erksaid värve enda koju tuua ka mõne toretseva vaibaga. Nii kaob ära ka tapeedi seinapanemise vaev – pane vaid vaip maha ja ongi valmis. Lisaks võid vaiba iga kell väga kiirelt vajadusel ka välja vahetada. Või miks mitte osta endale mitu vaipa, et toa ilmet kasvõi iga kuu pisut muuta.

Moes on kõiksugused mustrid ja värvid – toimeta täpselt nii nagu südames õige tundub. Vali abstraktsem muster, lihtsam muster või lillesegune muster – sinu maitse ongi kuningas.


VAATA VAIBAVALIKUT!


Aed rõdul


Aiapidamine ei pea olema ainult oma maalappi omavate inimeste luksus. Tänapäeval on võimalik oma väike oaas luua vajadusel kasvõi linna rõdule. Kasvatada võid nii lilli, maitsetaimi kui ka väiksemaid köögivilju – näiteks mini-tomatid ja amplis rippuvad maasikad on ideaalne valik rõdu-aednikule. Nii nopid suvi otsa mõnusalt maitsvaid vilju oma rõdult!

Kasuta rõdu-aednikuna erinevaid potte, ehita euro-alustest laudu või kasuta rõdupiirdele riputatavaid lillepotte – fantaasia on siinkohal piiritu ning takistuseks pole tegelikult miski.


VAATA AIAKAUPADE VALIKUT!Sulge
Menüü
Kategooriad