Tootekood
6411513683999

Välisnurgatugevdus Kiilto 120x9

Hinda ja kommenteeri
Välisnurgatugevdus Kiilto 120x9 Loe edasi
Laos
7,00 € / tk

Decora konto

Kõik ostud ühel arvel

Kiire ja mugav vormistamine

Puuduvad peidetud tasud

 

 ✓ Korduvalt kasutatav. Esimese ostu sooritamiseks pead sõlmima vaid krediidilepingu. Edasi tarbi oma äranägemise järgi krediidilimiidi piires.

✓ Kõik lepingud ühe arve peal. Ära muretse! Sa ei pea maksma iga kuu mitut erinevat arvet, sest kõik ostud on mugavalt lisatud ühele arvele.

✓ Kiire, lihtne ja turvaline. Uued ostud on vaid kliki kaugusel! Uute ostude puhul piisab, kui valid makseviisiks krediidilimiidi. Ära raiska aega pikkadele taotlustele ja lepingutele. 

✓ Puudub ostusumma piirang. Saad osta ka kõige väiksemaid tooteid (kruvist uue kaminani). Erinevalt tavalisest järelmaksust puudub Decora krediidilimiidil minimaalse ostusumma piirang.

Kui sa kontot makseviisina ei kasuta, siis ei teki mingeid kulusid.

 

Decora konto tingimused 

✓ Maksimaalne limiidi summa sõltub eraisiku krediidivõimest

✓ Lepingu sõlmimiseks peab olema vähemalt 18 aastane, Eesti Vabariigi kodanik või kehtiva elamisloaga isik, kellel on püsiv sissetulek ja puuduvad maksehäired.

✓ Intressimäär alates 14,9% arvestatakse aastapõhiselt ja kasutuses olevalt summalt

✓ Lepingutasu 0 eurot

✓ Igakuine makse 5% kasutusel olevast limiidist, kuid mitte vähem kui 3 eurot

Decora kontot pakub TF BANK AB (PUBL.) EESTI FILIAAL

Iga laen on finantskohustus. Kaalu oma otsust hoolikalt. Tutvu laenulepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 31,05% järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 2 000€, lepingu periood 27 kuud, fikseeritud intressimäär 15,56% laenusummalt aastas, krediidisumma 2 000€, maksete kogusumma 2 700€ ja tagasimaksete summa 2 700€.

 .

 

Kiilto välisnurgatugevdus paigaldamiseks koos Kiilto hüdroisolatsioonimastiksitega.

  1. Hüdroisolatsioon vannitoas või köögis Kiilto abiga

    Hüdroisolatsioon vannitoas või köögis Kiilto abiga

    Hüdroisolatsiooni eesmärk on kaitsta hoone konstruktsioone, aluspinda veelekete ning niiskuse eest. Need võivad tekitada ehitisele püsivaid kahjustusi, lisaks inimeste tervisele ohtlikku hallitust. Soovitame kasutada ühte tootesüsteemi algusest lõpuni ehk alates aluspindade kruntimisest kuni silikoonimiseni. Nii saab kindel olla, et tooted sobivad omavahel kokku ja konstruktsioon peab vastu pikki aastaid.

    Loe edasi
    29.06.2022
Kirjuta oma arvustus
Hinda ja kommenteeri
Välisnurgatugevdus Kiilto 120x9