Tootekood
6411501510006

Voolikukomplekt Fiskars Waterwheel

Hinda ja kommenteeri
 • Kompaktne ja kõike sisaldav komplekt
 • Koguulatus 15 meetrit
 • Vastupidav 9 mm 3/8" voolik
 • Kerge disain
 • Voolikut lihtne lahti ja kokku kerida
 • Lihtne... Loe edasi
Laost otsas
75,60 € / tk 105,00 € / tk
Säästad 29,40 € (-28%)

Voolikukohver, 15 m voolikuga

 • Mõõdud: Laius 39 cm, pikkus 44,4 cm, kõrgus 16,1 cm
 • Kaal: 3,5kg
Meie kastmistoodete valiku väikseimas voolikukohvris on kõik, mida vaja väikese aia, siseõue või terrassi lihtsaks kastmiseks. Kohvri käepärane tarvikute laegas sisaldab reguleeritavat kastmispüstolit, mitme keermega kraaniliitmikku ja kasulikku pihusti tuge kastmispüstolile - kõik, mida alustamiseks vaja!
Tänu voolikukohvri kergele kaalule on teda lihtne liigutada ning voolikut on võimalik murevabalt lahti ja kokku kerida. Kombineeri kõik eelnev stiilse disaini ja seinakinnituse võimalustega ning saad kompaktse ja kõikehõlmava komplekti, mida ei pea peitma.
 1. Ehita taimedele oma kodu

  Ehita taimedele oma kodu

  Kasvuhoone avab tee taimedeni, mille kasvatamist Eesti heitlik kliima ei soodusta. Lisaks maitsvatele köögiviljadele võid sinna sisse seada oluliselt nõudlikumad isendid nagu viinamarjad või arbuusid. Nagu kõik pikaajalised investeeringud nõuab seegi ost pikemat järelemõtlemist ja planeerimist. Kasvuhooneid on erinevate konstruktsioonide, suuruste ja lisadega. Püüa leida just selline, mis sobitub sinu aia iseloomuga, pakub piisavalt mugavust ning head elupaika taimedele.

  Loe edasi
  11.05.2020
 2. Tomat – mahlane amps koduaiast

  Tomat – mahlane amps koduaiast

  Tomatid on hea proovikivi just alustanud aednikele ning kindel valik juba kogenud rohenäppudel. Heitlikud ilmaolud võivad saagi suurust ja kvaliteeti oluliselt mõjutada. Õigete kasvatusnippide abil päästad saagi ka kehval suvel. Tomatid jumaldavad kasvuhoone troopilisi temperatuure. Pea meeles, et liigniiske keskkond on soodne koht haigustekitajatele.

  Loe edasi
  07.07.2020
Kirjuta oma arvustus
Hinda ja kommenteeri
Voolikukomplekt Fiskars Waterwheel