Äriklient

Hea Kunde!

Kui soovid saada AS Decora krediidikliendiks, palume täita krediidilimiidi taotlus ning saata see aadressil krediidihaldus@decora.ee või toimetada lähimasse AS Decora kauplusesse. Lisainfo: 5304 3550

Koos krediidilimiidi taotlusega palume esitada ka volitatud isikute nimekiri ning vajadusel seda jooksvalt muuta.


TARTU

Margus Antsi

arvemüügi kliendihaldur

7 331 366

53 990 509

margus@decora.ee

Kaidi Kalind

arvemüügi kliendihaldur

7 331 366

53 056 200

kaidi@decora.ee

Neili Klement

arvemüügi kliendihaldur

7 331 366

53 088 585

neili@decora.ee

Janno Reimand

arvemüügi kliendihaldur

7 331 366

53 860 605

janno@decora.ee

Alari Saar

arvemüügi kliendihaldur

7 331 366

53 050 110

alari@decora.ee

Mait Toodo

ärikliendihaldur

7 302 141

5 015 457

mait@decora.ee

Mati Proos

ärikliendihaldur

7 302 141

5 263 896

mati.proos@decora.ee

Heinar Kitsnik

ärikliendihaldur

7 301 142

5 110 735

heinar@decora.ee

Enno Tubli

ärikliendihaldur

7 302 149

5 053 167

enno@decora.ee

Egon Lõhmuste

ärikliendihaldur

7 331 384

53 423 818

egon@decora.ee

Janis Alliksoo

ärikliendihaldur

5 036 125

janis@decora.ee

Kristiine Melk

ärikliendihaldur

53 071 755

kristiine@decora.ee


TALLINN

Vahur Toots

ärikliendijuht

5 015 634

vahur.toots@decora.ee

Alo Lengert

ärikliendihaldur

53 426 025

alo@decora.ee

Tarvo Lätemägi

ärikliendihaldur

5 538 673

tarvo@decora.ee

Merilyn Malberg

ärikliendihaldur

51 946 933

merilyn@decora.ee

Romain Randoja

ärikliendihaldur

5 043 096

romain@decora.ee

Kirill Martšuk

ärikliendihaldur

55 564 584

kirill@decora.ee

Marika Loginova

ärikliendihaldur

5 149 839

marika.loginova@decora.ee

Katrin Papagoi

ärikliendihaldur

53 824 751

katrin@decora.ee

Andre Müürisepp

ärikliendihaldur

5 079 732

andre@decora.ee

Carola Pais

arvemüügi kliendihaldur

5 200 998

carola@decora.ee

Ilja Kirijenko

arvemüügi kliendihaldur

53 808 668

ilja@decora.ee

Kaupo Rattus

arvemüügi kliendihaldur

57 807 706

kaupo@decora.ee

Edgar Helmuth-Kotkas

arvemüügi kliendihaldur

5 229 534

edgar@decora.ee

Heidy Paloots

müügiassistent

58 189 454

heidy@decora.ee


PÄRNU

Arvemüügi üldnumber: 53 822 913

Kristo Luige

arvemüügi kliendihaldur

53 465 669

kristo@decora.ee

Silver Suvisild

arvemüügi kliendihaldur

5533 110

silver@decora.ee


VÕRU

Monika Lehiste

ärikliendihaldur

7 826 803

53 087 474

monika@decora.ee

Rait Kööts

ärikliendihaldur

7 826 803

5 224 194

rait@decora.ee

Cristin Vija

ärikliendihaldur

7 826 803

53 308 857

cristin@decora.ee


VILJANDI

Taavi Figol

ärikliendihaldur

550 5632

434 2047

taavi.figol@decora.ee


JÕGEVA

Imre Komp

kaupluse juhataja/ ärikliendimüük

7 762 503

506 2763

imre.komp@decora.ee


PÕLTSAMAA

Taimar Pikkat

kaupluse juhataja/ ärikliendimüük

527 9165

taimar@decora.ee