Ostuinfo

E-poe kontakt

Tellimuste vastuvõtt ja klienditugi

E-R   8:00 - 16:00

Telefon: 5887 6289

epood@decora.ee


Kuidas tellida?

  • Tutvu meie tootekataloogiga
  • Kui oled leidnud endale sobiva toote, siis valige kogus ning vajutage nuppu "LISA OSTUKORVI".
  • Ostukorvis saad ühel lehel täita kõik vajaliku info.

 

1. Vali sobiv transpordiviis: kuller või väiksemate ja mittepurunevate esemete korral ka pakiautomaat. Pakume ka võimalust tulla kaubale ise järgi Tartu, Tallinna, Pärnu, Jõgeva, Viljandi ja Võru Decora kauplustesse.  Tutvu transporditingimustega Tarnetingimuste lehel.

2. Püsikliendi konto olemasolul logi ennast sisse või registreeru uue kliendina. Samuti võid ostu sooritada külalisena.

3. Täida vajalikud transpordiandmed. Püsikliendina saad need andmed edaspidisteks ostudeks salvestada.

4. Tutvu kindlasti ka oma õiguste ja kohustustega vajutades "Loe kasutustingimusi" ja lisa linnuke lahtrisse "Nõustun kasutustingimustega ja täidan neid".

5. Vali sobiv makseviis: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank või Kaardimakse (Visa/Mastercard). Ettevõtetele pakume ka arvega tasumist. Pakume ka Decora ja Liisi järelmaksu. Järelmaksu puhul suunatakse Teid automaatselt teenusepakkuja kodulehele.

6. Kui kõik on korrektne, siis vajuta "Kinnitan tellimuse". Paari minuti jooksul saabub Sinu e-mailile ka tellimuse kinnitus ning Sinu tellimus läheb töösse.

7. Kauba kättesaamisega läheb enamasti 2-7 tööpäeva. Pikema tarne või tellitava kauba puhul võtame Sinuga ühendust. Tarneaeg võib pikeneda ka kampaaniate ajal.

8. Kui valisid kauba kättesaamiseks kullerteenuse, helistab kuller eelnevalt ette (v.a äriklientidele). Kui tellisid kauba pakiautomaati, oota teavutust SMS-iga.

  • Enne kauba vastuvõtmist ja allkirja andmist kullerile, soovitab Decora.ee toote(d) üle kontrollida. Nähtavate vigastuste korral soovitab Decora.ee kaupa mitte vastu võtta. Allkirjastades saatelehte kinnitab Klient, et kauba üleandmise momendil oli pakend ja selle sisu terve.

Nii lihtne ja kiire see ongi!