Ostuosakond

Margus Saar

ostudirektor

+372 503 3501

margus.saar@decora.ee

Jana Toodo

ostudirektor

(lapsehoolduspuhkusel)

Tiiu Hirv

ostujuht

kodu-, aia- ja hooajakaubad

733 1382

tiiu@decora.ee

Risto Kõrgesaar

ostujuht

sanitaartehnika, ventilatsioon, keraamilised plaadid

733 1350

risto@decora.ee

Aldo Mölder

ostujuht

elektrikaubad, valgustid, saun, küttekolded, värvid

5331 0064

aldo@decora.ee

Ahti Rajasalu

ostujuht

üldehitus, uksed,
puitmaterjal

509 9862

ahti@decora.ee

Aivar Randoja

ostujuht

põrandakatted, liistud

733 1356

aivar.randoja@decora.ee

Andres Paas

ostujuht

tööriistad ja -tarvikud, kinnitusvahendid ja -tarvikud, töökaitsevahendid

733 1382

andres@decora.ee

Heiki Maask

ostujuht

733 1389

heiki@decora.ee

Eveli Freiberg

ostuassistent

5870 0137

eveli@decora.ee

Tiina Randoja

ostuassistent 

733 1350

tiina.randoja@decora.ee