Tartu Decora

Riia 128 50411

7 331 350

Faks 7 331 351

decora@decora.ee

E-R    

8.00 - 19.00

L

9.00 - 17.00

P

10.00 - 16.00

Global Blue tax free

Kontaktid

Ellika Kall kaupluse juhataja 7 331 357 ellika@decora.ee
Arvemüük 7 331 366
Margus Antsi arvemüügi kliendihaldur 5399 0509 margus@decora.ee
Kaidi Kalind arvemüügi kliendihaldur 5305 6200 kaidi@decora.ee
Neili Klement arvemüügi kliendihaldur 5308 8585 neili@decora.ee
Janno Reimand arvemüügi kliendihaldur 5886 0605 janno@decora.ee
Alari Saar arvemüügi kliendihaldur 5305 0110 alari@decora.ee
Mait Toodo ärikliendihaldur 7 302 141/ 501 5457 mait@decora.ee
Mati Proos ärikliendihaldur 7 302 141/ 526 3896 mati.proos@decora.ee
Heinar Kitsnik ärikliendihaldur 7 301 142/ 511 0735 heinar@decora.ee
Enno Tubli ärikliendihaldur 7 302 149/ 505 3167 enno@decora.ee
Egon Lõhmuste ärikliendihaldur 7 331 384/ 5342 3818 egon@decora.ee
Janis Alliksoo ärikliendihaldur 503 6125 janis@decora.ee
Kristiine Melk ärikliendihaldur 53071755 kristiine@decora.ee


Osakondade kontaktid

Keraamilised plaadid 7 331 369    plaadid.tartu@decora.ee
Kaminad, saunad 7 331 361 kamin.tartu@decora.ee
Sanitaartehnika 7 331 370 santeh.tartu@decora.ee
Valgustid, elektrikaubad 7 331 379 elekter.tartu@decora.ee
Värvistuudio 7 331 376 varv.tartu@decora.ee
Põrandakatted, kinnitusvahendid, tööriistad    7 331 358 porand.tartu@decora.ee
Tapeedid, seinakatted 7 331 371
Kodukaubad 7 331 364
Ladu 1 7 331 378

Krediidilimiidi taotlus

Hea klient!

Kui soovite saada AS Decora krediidikliendiks, palume täita krediidilimiidi taotlus ning saata see aadressil krediidihaldus@decora.ee või toimetada lähimasse AS Decora kauplusesse. Lisainfo: 5304 3550

Krediidilimiidi taotlus.doc       Krediidilimiidi taotlus.pdf








Sulge
Menüü
Kategooriad