Projektimüük

Hea klient!

Kui soovite saada AS Decora krediidikliendiks, palume täita krediidilimiidi taotlus ning saata see aadressil krediidihaldus@decora.ee või toimetada lähimasse AS Decora kauplusesse. Lisainfo: 5304 3550

Krediidilimiidi taotlus.doc       Krediidilimiidi taotlus.pdf

Kui leping on juba sõlmitud ning soovite muuta või täiendada volitatud isikute nimekirja, palume kasutada selleks ettenähtud blanketti, mille võib toimetada lähimasse AS Decora kauplusesse või saata digiallkirjastatuna aadressil krediidihaldus@decora.ee

Volitatud isikute nimekiri.doc       Volitatud isikute nimekiri.pdf

Tartu

Margus Antsi arvemüügi kliendihaldur 7 331 366 5399 0509 margus@decora.ee
Kaidi Kalind arvemüügi kliendihaldur 7 331 366 5305 6200 kaidi@decora.ee
Neili Klement arvemüügi kliendihaldur 7 331 366 5308 8585 neili@decora.ee
Janno Reimand arvemüügi kliendihaldur 7 331 366 5886 0605 janno@decora.ee
Tiit Sild arvemüügi kliendihaldur 7 331 366 5363 4020 tiit@decora.ee
Mait Toodo ärikliendihaldur 7 302 141 501 5457 mait@decora.ee
Mati Proos ärikliendihaldur 7 302 141 526 3896 mati.proos@decora.ee
Heinar Kitsnik ärikliendihaldur 7 301 142 511 0735 heinar@decora.ee
Enno Tubli ärikliendihaldur 7 302 149 505 3167 enno@decora.ee
Egon Lõhmuste ärikliendihaldur 7 331 384 5342 3818 egon@decora.ee
Janis Alliksoo ärikliendihaldur 503 6125 janis@decora.ee
Kristiine Melk ärikliendihaldur 53071755 kristiine@decora.ee

Tallinn

Alo Lengert ärikliendihaldur 5342 6025 alo@decora.ee
Tarvo Lätemägi  ärikliendihaldur 553 8673 tarvo@decora.ee
Aarne Kuusk ärikliendihaldur 5196 5673 aarne@decora.ee
Merilyn Malberg ärikliendihaldur 5194 6933 merilyn@decora.ee
Romain Randoja ärikliendihaldur 504 3096 romain@decora.ee
Kirill Martšuk ärikliendihaldur 5556 4584 kirill@decora.ee
Toomas Tagam ärikliendihaldur 515 5837 toomas@decora.ee
Carola Pais arvemüügi kliendihaldur 520 0998 carola@decora.ee
Heidy Paloots arvemüügi kliendihaldur 5818 9454 heidy@decora.ee
Ilja Kirijenko arvemüügi kliendihaldur 5380 8668 ilja@decora.ee
Kaupo Rattus arvemüügi kliendihaldur 5780 7706 kaupo@decora.ee
Viktor Leševitš arvemüügi kliendihaldur 522 9534 viktor@decora.ee
Svetlana Keiv arvemüügi kliendihaldur 5557 0963 svetlana@decora.ee

Viimsi

Aarne Kuusk ärikliendihaldur 5196 5673 aarne@decora.ee
Tiina Sai ärikliendihaldur 5192 2867/ 5194 8448 sai@decora.ee
Alliki Käosaar ärikliendihaldur 552 5774 alliki@decora.ee

Pärnu

Kristo Luige arvemüügi kliendihaldur 4 471 424 5346 5669 kristo@decora.ee
Silver Suvisild arvemüügi kliendihaldur 4 471 424 553 3110 silver.suvisild@decora.ee

Võru

Kaido Silmus ärikliendihaldur 7 826 803 517 9572 kaido.silmus@decora.ee
Monika Lehiste ärikliendihaldur 7 826 803 5308 7474 monika@decora.ee

Viljandi

Meelis Hunt ärikliendihaldur 4 342 046 5698 3068 meelis@decora.ee
Taavi Aedma ärikliendihaldur 5628 5941 taavi@decora.ee

Jõgeva

Imre Komp kaupluse juhataja/ ärikliendimüük 7 762 503 506 2763 imre.komp@decora.ee

Põltsamaa

Taimar Pikkat kaupluse juhataja/ ärikliendimüük 7 762 507  527 9165 taimar.pikkat@decora.ee