Tootekood
6411501372109

Istutuskühvel Fiskars 137210

Hinda ja kommenteeri
Fiskars istutuskühvel Loe edasi
Laos
13,50 € / tk

Aiapidaja tööriistad on kerge FiberComp™ materjalist kombineeritud roostevabast terasest terade ja harudega. See pakub suurepärast funktsionaalsust, millele annab lõppviimistluse mugav SoftGrip™ käepide. Tööriistad kannatavad temperatuuri vahemikus-40+150 ning on 100% taaskasutatavad.

Istutamiseks ja rohimiseks isegi kõval pinnasel
Praktiline kasutamiseks kitsastes tingimustes ja rõdudel
Roostevabast terasest tera
Riputusava mugavamaks hoiustamiseks

Pikkus 350 mm
Kaal 109 g

 1. Maasikakasvatamise kunst

  Maasikakasvatamise kunst

  Päikese küpsetatud ja oma aiast korjatud maasikad on aiapidaja premeeriv suutäis. Need imemaitsvad ja aromaatsed marjad on ehe suve magustoit. See magus amps tekitab häid ja sooje emotsioone. Seega ära lepi ostetud maasikatega, sest ise kasvatamine pakub rõõmu ja oma aia viljad on sedavõrd hõrgud.

  Loe edasi
  02.07.2019
 2. Ettekasvatuse aeg on ametlikult alanud!

  Ettekasvatuse aeg on ametlikult alanud!

  Head rohenäpud! Enam ei pea kannatama, sest ettekasvatuse aeg on ametlikult alanud. Et saak oleks suvel korralik, tasub sõrmed vaikselt mulda pista ja ettevalmistusi teha juba varakult veebruarikuus, kui kevadeootuses on väljas veel kärepakane. Meie kliimas on ettekasvatus mõningate taimede puhul paratamatu, sest lühikese suvega ei jõua taimed vastasel juhul piisavalt suureks kasvada. Lisaks pakub ettekasvatamine ka põnevust- kas tegin kõik õigesti? Kas taimed hakkavad idanema? Kas valgust on piisavalt? Ja nii edasi..

  Loe edasi
  09.07.2019
 3. Mai toimetused

  Mai toimetused

  Mai on aedniku jaoks üks põnevamaid kuid. Nimekiri on nii pikk, et silme ees läheb kirjuks. Ülesanded tuleb kiiremini juurde, kui neid maha jõuad kriipsutada. Sellegipoolest toob lehekuu küllaga ootusärvust. Igakord, kui sead sammud aeda on mõni uus värske õis pead tõstmas. Õhus sumisevad esimesed putukad ja linnud annavad oma kohalolekust märku. Pikemad õhtu ja soojemad ilmad soodustavad õues seiklemist.  Kummikud jalga, kindad kätte ning näpud mulda. 

  Loe edasi
  12.07.2019
Kirjuta oma arvustus
Hinda ja kommenteeri
Istutuskühvel Fiskars 137210